Martina Pártlová je zpět z dovolené a má depku z počasí. Sdílela poslední fotku od moře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martina partlova
Zdroj: Nextfoto

Počasí již několik dní naznačuje, že za chvíli začíná podzim i v kalendáři. Léto je definitivně pryč, ne všichni se s tím ale srovnali. Třeba taková Martina Pártlová se ještě ze zoufalosti pokusila přivolat teplé počasí sdílením starší fotky od moře. A při té příležitosti si postěžovala, jak se netěší na zimu.


Moře, sluníčko, teplo a tříčlenná rodina na pláži. Martina Pártlová si letošní léto užila naplno, bohužel si ale na pěkné počasí bude muset zase chvíli počkat. Zimu zpěvačka nesnáší a s rodinou by nejraději zase odcestovala někam k moři.

O svých snech a o tom, na co se během následujících měsíců netěší, se svěřila svým fanouškům na instagramu. A i když se snímkem pokoušela přivolat teplo, z jejích slov spíše mrazí. Velká část jejích sledujících s ní souhlasí, že léto je stokrát lepší než zima.

Netěší se, až jí poteče nudle z nosu

„Tady je tak strašně hnusné počasí, že z toho mám regulérně depku. (Takovou tu klasickou, ne pravou),“ postěžovala si Pártlová na začátku příspěvku. Dodala, že ačkoli podle mnohých je zima fajn, ona osobně se na ni neskutečně netěší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Pártlová (@martinapartlova)

„Nemám ráda, když mě zebe, nemám ráda vrstvení oblečení, to, jak mi věčně teče nudle z nosu, když přejdu ze zimy do tepla, to, jak si vždycky někde málem rozbiju hubu, protože to všude klouže jako sviňa,“ objasnila svou nenávist k zimě.

Závěrem doplnila, že i když si lyžování užívá, nevydrží to obvykle déle než hodinu. „Když úplně náhodou napadne sníh a je to taková ta krásná zima, tak ji radši sleduju zpoza okna u krbu. Ideální stav by byl leden, únor, březen, duben někde v teple a v květnu návrat do ČR,“ zasnila se.

Příšerná zima

Fanoušci v komentářích s Martinou Pártlovou soucítí. Sem tam se sice najde jedinec, který protestuje a zimu má rád, většina lidí ale souhlasí s tím, že je to nejotravnější období v celém roce. „Já vždycky věděla, že jsi můj člověk,“ vzkazuje Pártlové jedna z fanynek.

„Mám to stejně! Doufám, že na staří si pořídíme vilku na Bali, kde budu trávit přesně tyhle měsíce,“ směje se další sledující svým vlastním plánům. Někteří lidé jsou na tom ale ještě o něco hůř než Pártlová.

„Já jsem také zhnusená. Jak mám brýle, tak pořád houby vidím. A navíc mám dvě psice, takže nonstop utírám osm hnát,“ postěžovala si v jednom z komentářů fanynka. Ačkoliv tak zpěvačka nemá zimu ráda, najdou se i lidé, kteří k tomu mají důvodů o něco víc než ona.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články