Herci ze seriálu Odpadlík se výrazně změnili. Někteří za sebou mají opakované rozvody, jiní si užívají šťastné rodiny

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Odpadlik
Zdroj: Profimedia

Reno Raines v podání Lorenza Lamase se stal v 90. letech hrdinou snad každého z nás. Seriál Odpadlík se dočkal pěti sérií po 22 epizodách. I v dnešní době je o něj zájem, mnoho lidí díly akčního snímku rádo zhlédne znovu. Co se ale stalo s hlavními představiteli?

Velmi úspěšný seriál se měl dokonce dočkat spin-offu. K tomu ale nakonec k lítosti fanoušků nikdy nedošlo. Bývalý policista, který se stal psancem, přesto ale dál bojoval na straně spravedlnosti, je přesto mnohými obdivován dodnes.

Lamas a Kinmont dále hrají

Lorenzo Lamas v lednu oslavil 66. narozeniny. Herec se netají tím, že podstoupil několik plastických operací. Rád se i ve svém věku líbí ženám. Celkově je pošesté ženatý a má šest dětí. Má za sebou mnoho filmových rolí a s hereckou kariérou rozhodně ještě neskončil.

Kathleen Kinmont si v Odpadlíkovi zahrála postavu Cheyenne Phillips. Ve svých 59 letech dnes vypadá skvěle. Po skončení seriálu se objevovala především v béčkových filmech. Naposledy si zahrála v roce 2022 ve snímku Renovace srdce. Herectví se věnuje dodnes.

Sociálních sítí se nicméně straní a své soukromí si udržuje hodně pod pokličkou. Ví se o ní, že je třikrát rozvedená, žádný z rozpadů manželství nicméně v médiích příliš nerozmazávala.

Richmond se věnuje rodině

Branscombe Richmond je velmi hrdý na svůj indiánský původ. Jeho vzhled z něj udělal v seriálu Odpadlík nezapomenutelnou postavu. Dnes už ale herec dávno padouchy neloví.

Stal se mluvčím motorkářské organizace, vystupuje se svou kapelou, především se ale věnuje své rodině. Je totiž hrdým dědečkem. Herectví se vzdal už před časem a pouze výjimečně se objeví v nějaké té menší roli.

Zdroj: Facebook, Extra, TV Guru, Facts, Žena In, Gorilla, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články