Vlastní syn Lorenza Lamase se vyspal s jeho ženou. Představitel Odpadlíka i přesto pošesté vstoupil do manželství a věří v lásku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lorenzo Lamas
Zdroj: Profimedia

Herec Lorenzo Lamas je pro české diváky známý zejména díky seriálu Odpadlík, ale má za sebou poměrně působivou filmografii. Věděli jste ale, že jeho kariéru odstartovala Pomáda? Nenapravitelný romantik je již pošesté ženatý, jedno manželství zničil jeho syn a svůj mladistvý vzhled udržuje plastikami.

Jeho otcem je herec Fernando Lamas a život s ním nebyl úplně jednoduchý. Ačkoliv ho prý Lorenzo zbožňoval, tak otec byl homofobní a sexistický. Také měl za to, že ženy patří do kuchyně.

Nesměl do baráku

Donutil tedy svou manželku, hercovu nevlastní matku Esther Williams, aby se vzdala své kariéry a sloužila mu. Vadily mu ale její děti a nechtěl je ve svém baráku. A aby to bylo spravedlivé, nepustil do baráku ani svého vlastního syna, který spal v garáži.

Lorenzo se nakonec vydal po stopách svého otce a málokdo ví, že jeho kariéru odstartoval muzikál Pomáda, kde si zahrál usměvavého a málomluvného blonďatého sportovce.

Herec vydal před devíti lety autobiografii Renegade at Heart a v ní popisuje právě své dětství. Proč ji napsal až nyní?

„Roky mě žádali, abych napsal knihu, ale nikdy jsem si nemyslel, že jsem dostatečně zralý na to, abych se mohl ohlédnout zpět na svůj život se skutečným pohledem na rozhodnutí, která jsem učinil, a rozhodnutí, která jsem neučinil,“ vysvětlil herec v rozhovoru pro Fox News.

Co se týče těchto rozhodnutí, mluvil Lamas zejména o jeho pěti manželstvích, na která je prý opakovaně dotazován. Nejhorší však bylo manželství číslo čtyři se Shaunou Sand.

Syn se vyspal s jeho manželkou

Se Shaunou má herec 3 dcery a stáhla ho prý na samé emocionální i finanční dno. Důvod jejich rozvodu? Manželka se vyspala s jeho synem z předchozího manželství. Herec přiznává, že si se synem nevytvořil potřebné pouto a jeho sex se Shaunou jejich vztahu rozhodně nepomohl.

„Byla to velmi bolestivá chyba, emocionálně i finančně. Manželka číslo čtyři mě zničila, absolutně, vzala mě na dno, protože jsem s ní měl tři děti,“ píše Lamas v knize.

I přesto herec nikdy nepodepsal se svými manželkami předmanželskou smlouvu, protože to vnímal, jako kdyby přiznal selhání hned na začátku manželství.

Anděl v podobě páté manželky

Oženil se proto i popáté a vypadalo to, že našel štěstí v Shawně Craig. Ta dokonce porodila Lorenzově dceři Shayne potomka. Shayne s manželem totiž již měli jedno dítě, ale když otěhotněla s druhým, tak v pátém měsíci potratila a přišla o dělohu.

„Když jsem zjistila, že už nikdy nebudu mít děti, křičela jsem z plných plic. Můj svět skončil. Byl to nejhorší okamžik mého života,“ řekla Shayne pro server Hollywood Life.

A Shawna, Lorenzova tehdejší žena, se nabídla, že bude náhradní matkou, a donosila tak Lorenzovi vnuka. „Je to anděl, který požehnal celé mé rodině, včetně mého otce,“ prohlásila Shayne.

Bohužel ani toto manželství nevydrželo.

Našel konečně štěstí?

Nenapravitelný romantik do toho v říjnu minulého roku 2023 praštil pošesté a vzal si Kennu Nicole Scottovou.

„Jedna věc je jistá, oba máme pocit, že jsme spolu vyhráli v loterii lásky. Od našeho prvního objetí mě držela v zajetí. Naplňuje mé srdce pocity, které jsem nikdy necítil, sny, které jsem nikdy neměl, a přáními, na která jsem nikdy nepomyslel,“ napsal herec na facebook v roce 2021 poté, co se zasnoubili.

Dle serveru People se zasnoubili v Las Vegas a na důkaz své lásky si nechali vytetovat své iniciály na prsteníčky.

Bývalá modelka je matkou dvou synů. Herec má dětí šest, z toho však jen jednoho syna. A s ním, z pochopitelných důvodů uvedených výše, nemá ideální vztahy. Dva vyženěné syny si proto velmi užívá.

Zdroje: Fox News, Hollywood Life, Facebook, People

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články