Helena Vondráčková se účastní jedné akce za druhou. Kvůli plnému diáři zapomněla i na Neckářův koncert

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Helena Vondrackova
Zdroj: Nextfoto

Dříve se o Heleně Vondráčkové psalo neustále, teď o ní v médiích zase tolik slyšet není. Přesto má ale očividně práce až nad hlavu, protože zapomněla i na koncert svého kamaráda Václava Neckáře. Co poslední dobou vlastně Vondráčková dělá?

Několik dní před Neckářovým narozeninovým koncertem Vondráčková v médiích uvedla, že se jí to úplně vypařilo z hlavy.

„Ježišmarjá, já vůbec nevím, co v ten den mám, já se musím podívat. Kolikátého to je? A kde to je a v kolik to je?“ ptala se  pár dnů před akcí reportérů TV Nova. Nakonec s lítostí zjistila, že má skutečně jiné povinnosti.

Léčila se se zlomeným žebrem

V polovině září si zpěvačka způsobila vážnější zranění, po kterém skončila v nemocnici. Zlomila si žebro, rozhodla se však, že se bude s problémem raději léčit doma, píše iDNES.

„Helenka nad ránem upadla a udeřila se do hlavy. Zavolali jsme raději sanitku, ta ji převezla na vyšetření do nemocnice,“ uvedl manažer a manžel zpěvačky Martin Michal.

Vondráčková kvůli tomu musela dokonce odložit svůj vlastní koncert v Havlíčkově Brodě. Ten pak zpěvačka odzpívala 26. října, tedy jen pár dní potom, co se nedostavila na koncert Václava Neckáře. Zdravotní důvody jí v tom tak očividně nebránily.

Má plno práce

I když se o ní nepíše tolik jako dříve, má očividně Vondráčková stále plno práce a její kalendář je zkrátka nabitý. To jí nikdo mít za zlé nemůže, možná by ale měla mít ve svých poznámkách lepší organizaci, aby pak na tak důležité akce nezapomínala.

Helena sdílí většinu svého programu na instagramu, fanoušci se tak z posledních příspěvků dozvěděli, že byla například jedním z hostů na tiskové konferenci České televize, která se týkala vysílání vánočních pořadů.

Před dvěma dny pak sdílela záznam z koncertu v České Lípě. Vystupování v televizi i před lidmi na pódiích tak rozhodně Vondráčková nemá málo. A Neckář jí už nejspíš její nepřítomnost na jeho koncertě také odpustil.

Zdroj: Český rozhlas Hradec Králové, iDNES, Novinky, OnlyU, TV Nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články