Helena Houdová je mnoha lidem pro smích. Na kritiku ale reaguje s klidem, možná si prý bude přivydělávat prodejem erotických hraček

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
helena houdova
Zdroj: Profimedia

Někteří lidé ji považují za šílenou. Jiní jsou ochotní zaplatit tisíce korun za zázračné seance s ní. Helena Houdová je legendou nejen u nás, ale i v zahraničních zemích, kam často své semináře jezdí pořádat. A někteří lidé si nejsou jisti tím, zda ona sama tomu, co říká, věří.

Houdová už před lety zcela propadala světu ezoteriky. Mnoho lidí v její slova věří, za její rady platí velké peníze. Ti ostatní se dělí na dvě skupiny. Jedna má Helenu za šílenou ženu, která věří nesmyslům. Ta druhá si myslí, že ví Houdová moc dobře, co dělá, aby si přišla na slušné peníze.

Dlouhodobá kritika

Helena Houdová se nedávno vrátila z Bali do České republiky. Společně s hudebníkem Suntarou v zahraničí pořádala několik akcí, které měly lidem pomoci očistit jejich duši, prodávala nejrůznější ezoterické kameny, které mimo jiné mají léčit problémy s dělohou, a dělala drahá sezení s lidmi, kteří mají mimo jiné nějaké ty problémy v sexuální oblasti.

Po návratu do Čech se do ní mnoho lidí pustilo s tím, že jen vydělává na lidech, kteří jí věří. Kritiku dostává podle serveru Extra samozvaná královna ezoteriky dlouhodobě. Přesto se jí ale v poslední době objevilo tolik, že se rozhodla reagovat.

Lidem se vysmála

S negativními slovy si nedělá Helena žádnou velkou hlavu. „Dostávám hodně komentářů o tom, jak bych měla nebo neměla být viděna ve svém zpívání a tvoření. Já vám chci dát jenom vědět, že váš názor a soud můj život nezmění,“ uvedla v jednom ze svých příspěvků na sociálních sítích.

V minulosti dělala mimo jiné rituály, při kterých slibovala, že lidé pocítí léčivé účinky vysokovibračních frekvencí. Možná i proto dostala celou řadu nevhodných komentářů týkajících se jistých erotických pomůcek. I na to ale má Houdová odpověď.

„Miluju vás. A PS: Už mi přestaňte psát o dildech. V životě jsem neprodala ani jedno, ale zvažuju, že do toho půjdu. Už bych byla milionářka,“ vzkázala lidem.

Zdroj: Instagram, Expres, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články