Heidi Klum pózuje se zvířetem, které by jiným přivodilo infarkt. Ona se u toho ještě usmívá, jako by se nechumelilo

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
heidi klum
Tinseltown / Shutterstock.com

Některé krásky mají pro strach uděláno. Jednou z nich je třeba modelka Heidi Klum, která se kromě „typických“ mazlíčků fotí i s jedním velmi netradičním. Obrovským chlupatým pavoukem.

Zná to většina z nás. Z pavouků máme hrůzu a představa, že osminohou potvoru máme doma, nám nahání husí kůži. Do této kategorie se nicméně neřadí německá modelka Heidi Klum. Ta si domů totiž jednoho takového krasavce pořídila.

Seznamte se s Brutem

S takovým „mazlíčkem“ se ukázala už před pár lety. Na svých sociálních sítích sdílela fotku s chlupatou tarantulí, která jí v klidu lezla po ruce. Pavouk, kterého pojmenovala Brut, byl velký skoro jako její ruka.

Heidi měla na fotce perfektní make-up a vlasy, takže to vypadá, že jí fotka nedělá žádný problém. Úsměv krásné modelky jasně ukazoval, že je pro ni pózování s obrovským pavoukem naprosto běžná věc.

Zda pavouk figuroval jen při focení, či si ho modelka pořídila i domů, je otázkou. Doufejme, že správně je první možnost.

Místo v posteli se vždycky najde

Modelka je nicméně velkou milovnicí zvířat, ale většinou zůstává u těch klasických, jako jsou třeba psi. Nejedná se ale o žádné malé čivavy, ale o pořádné obry, kteří krásku ochrání.

Zdroj: Profimedia

Zda je má Heidi na ochranu, či na mazlení, je nám ale záhadou. Se svými psími kamarády se ráda dělí o všechno.

Na sociálních sítích třeba ukázala své dva vlčáky, se kterými sdílí úplně všechno.

Klidně je pustí i k sobě do postele. Jen tam sama nemá chudák moc místa, protože tito dva krasavci ho většinu zaberou.

Nahá vedle psa

V posledních letech si ale zamilovala jinou rasu, nicméně opět se nejedná o žádné malé hafany. Modelka, která si v roce 2019 vzala o šestnáct let mladšího hudebníka Toma Kaulitze, se totiž zamilovala do irských setrů.

O této rase se sice říká, že je navzdory své výšce neskutečně přátelská, ale opět jsou to psi, kteří zaberou poměrně dost místa. A zvlášť pokud má modelka rovnou dva zástupce těchto obrů.

Kariéra krásné modelky je ale protkaná nejen modelingovými úspěchy, ale také odhalenými fotkami.

Letos v září třeba sdílela fotku, na které leží na zemi právě vedle svého psa.

Jediné, co na snímku zakryla, je pozadí, na které umístila emotikon broskve. Její zadeček je tak šťavnatý i tři roky před padesátkou.

Její hafan ležel v podobné poloze, jen obrácený směrem ke kameře. Oba dva se tak hanbatých snímků nebojí.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články