Hana Mašlíková nafotila nové snímky v prádle a sepsala nejčastější hejty, které chodí na její postavu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Moderátorka Hana Mašlíková zamakala na své postavě a zabodovala v soutěži v bikini fitness. V posilování ale nepolevuje a chce pokračovat v přípravě na další soutěže. Ne všichni mají však z její přeměny radost, a dokonce jí chodí od fanoušků i zlé komentáře.

Z cvičení se stala droga

Z jejího cvičení se stala závislost a už i manžel hrozí rozvodem, pokud nepřestane. Ona je však rozhodnutá se dostat ještě do lepší formy.

„Cvičím pětkrát v týdnu, je to droga. A soutěž? Já si to umím představit, ale André vyhrožuje rozvodem. Já bych chtěla ukázat ještě lepší formu, tak uvidíme, jestli se manžel umoudří,“ uvedla v rozhovoru pro Blesk.

Mašlíková je na své výsledky hrdá a ráda se ukazuje. Nafotila teď dokonce sérii sexy fotek v prádle. Ne všem se ale její proměna líbí.

Z hejtů si nic nedělá

„Aneta mě fotila naposledy v 9. měsíci těhotenství s bříškem a teď přesně po pěti letech pro změnu se six packem. Cítím se teď ve svém těle snad nejlépe za celý svůj život, tak jsem to společně s fotografkou Anetou chtěla zdokumentovat. A vlastně i ukázat, že i vyrýsované a svalnaté tělo může stále vypadat žensky,“ vysvětlila Mašlíková, proč fotky vznikly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Sama k fotkám napsala, jakou šikanou si od některých musela při proměně svého těla projít.

„Vypadáte jako chlap. Jste jako transka. Jste odporná. Jste šeredná. Jste hnusně svalnatá. Lituju vašeho manžela. Nedivím se, že jste se s manželem rozešli. Chlapům se musíte hnusit. Nic hnusnějšího jsem neviděl,“ napsala výběr hejtů, které jí chodí v reakci na její postavu.

„Žádný z těchto hnusných komentářů nebo zpráv a nevyžádaných názorů mě neodradil od mého snu. Ani jednou jsem nezapochybovala o své cestě,“ napsala, jak zvládá tyto nadávky.

Je tedy jasné, že Mašlíková ve své proměně hodlá pokračovat stůj co stůj. Nezbývá než doufat, že si udrží zdravý rozum a bude si umět říct dost.

Zdroje: Blesk, Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články