Halina Pawlowská partnerovy žádosti o ruku nebere vážně. Podruhé se zatím vdávat nechce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
halina pawlowska
Zdroj: Profimedia

Halina Pawlowská svůj vztah s Karlem Czabanem dlouhé roky tajila. Tvůrce Banánových rybiček se k ní v roce 2013 nastěhoval a od té doby se spolu objevují na veřejnosti. Jejich poměr byl veřejným tajemstvím už dávno předtím a mluví se o tom, že jsou spolu už přes 35 let. Přišlo prý dokonce i několik žádostí o ruku.


Halina Pawlowská byla jednou vdaná. Do druhé svatby se ale očividně nežene. Ačkoli její partner by podle všeho zájem měl, ona ho kvůli okolnostem stále odmítá. Někteří lidé nerozumí tomu, na co spisovatelka čeká.

Potom, co se k ní Czaban nastěhoval, mnoho lidí tvrdilo, že se přes smrt svého muže přenesla až příliš rychle. Už o 3 měsíce později totiž bydlel scenárista u ní. Proto se čekalo, že i další kroky budou poměrně rychlé. Opak je ale pravdou.

Dostala prstýnek, ale…

Už před třemi lety se objevila informace o tom, že je Halina zasnoubená. Ona sama se ale k celé věci vyjádřila se smíchem. Od partnera prý dostala prstýnek, o tom, že by byl zásnubní, ale neuvažovala. Svatba se tak tehdy nekonala a nejspíš se k ní zatím ani neschyluje.

„Dostala jsem od něj prstýnek. Ale nenapadlo mě, že je zásnubní. Já jsem mu dala hodinky,“ zasmála se tehdy v rozhovoru pro Super. O svatbě nicméně už párkrát přemýšlela. Tedy spíše o tom, co by během sňatku rozhodně neudělala.

„Vím jistě, že bych se tentokrát nevdávala v maminčiných šatech. Na své první svatbě jsem měla černé, ve kterých máma promovala, když se stala doktorkou práv. Plánuju své vlastní šaty, ale to je asi vše, co vám k tomu teď řeknu,“ smála se před dvěma lety spisovatelka.

Od té doby žádná změna

Žádostí o ruku dostala prý Halina od přítele několik. Ona je ale odmítá brát vážně. Pokaždé prý přijde s nápadem vzít se ve chvíli, kdy to s jejich vztahem vypadá beznadějně nebo když něco provede a potřebuje se omlouvat.

„O ruku mě žádá pokaždé, když je mu nejhůř nebo má na kahánku. Takže zatím žádná svatba nebude,“ řekla Pawlowská dle Aha!

Jak by tedy musela vypadat žádost o ruku, kterou by Halina přijala, není zcela jasné. Pokud si ji partner chce skutečně vzít, nebude to mít snadné.

Zdroj: OnlyU, Blesk, Super, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články