Halinu Pawlowskou už partner požádal několikrát o ruku. Vždy ho kvůli okolnostem žádosti odmítla

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pawlowska Halina
Zdroj: Nextfoto

Od smrti manžela Haliny Pawlowské Zdeňka uplyne brzo devět let. Téměř stejně dlouho trvá její milostný vztah s producentem Karlem Czabanem. Nabízí se tak otázka, zda pár nepřemýšlí o veselce. Spisovatelka má ale jednu podmínku.

Halina Pawlowská je korpulentní spisovatelka, jejíž knihy rozhodně nepostrádají humor, nadhled a také spoustu neuvěřitelných historek.

Brzy si domů nastěhovala náhradu

Před devíti lety se ovšem Halina musela vyrovnat se ztrátou svého manžela. Podle některých zlých jazyků se s ní ale vyrovnala až příliš rychle.

Tři měsíce po smrti jejího chotě se totiž do její vilky nastěhoval scenárista Karel Czaban. Mnozí tak předpokládali, že jejich poměr trval ještě během manželova života.

Přátelé byli nejspíše řadu let

Nahrával tomu i fakt, že se Halina s Karlem znali už opravdovou řádku let. Spolupracovali spolu dokonce na filmu Díky za každé nové ráno, ke kterému psala oblíbená spisovatelka scénář.

Ačkoliv ze začátku vztahu Pawlowská mlžila, nyní už ho neskrývá. A pro deník Blesk ještě osvětlila, zda se nechystá nějaká ta svatba.

Partnerovy žádosti zatím nebere vážně

Podle rázné spisovatelky proběhlo už dokonce několik žádostí o ruku. Ona však žádnou nepřijala. Příliš ji totiž nenadchly okolnosti, které je provázely.

„O ruku mě žádá pokaždé, když je mu nejhůř, nebo má na kahánku. Takže zatím žádná svatba nebude,“ jasno spisovatelka.

Pokud si tedy producent chce Halinu opravdu vzít, bude se muset vyslovit v trochu lepší moment, než když má takzvaně „smrt na jazyku“.

Zdroj: Blesk, Aha!, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články