GoGo se vrátil ze Survivoru rovnou do objetí Aničky Kadeřávkové

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
gogo kaderabkova
Zdroj: Profimedia

Slovenský youtuber Daniel Štrauch, kterého znají fanoušci spíše pod přezdívkou GoGo, vypadl ze soutěže Survivor před několika dny. Podařilo se mu totiž onemocnět a pozvracet se před kamerami. Právě to ho nakonec ze soutěže poslalo ven. Teď se ale zdá, že je mu už lépe.

Chvilková slabost sice připravila mladého influencera o možnost pokračovat v soutěži, na druhou stranu měl ale řadu důvodů těšit se domů. A jedním z nich je i česká herečka Anna Kadeřávková. Konečně se totiž potvrdilo, že mezi těmito dvěma něco je.

Pár se společně objevil na premiéře filmu Známí neznámí, kde bylo hned každému jasné, jak to mezi GoGem a Aničkou ve skutečnosti je. Celou dobu se k sobě totiž tiskli, usmívali se na všechny přítomné a svou zamilovaností se nijak netajili. O tom, zda spolu něco mají, se přitom spekulovalo už dlouho.

Je to GoGo, nebo není?

Už loni koncem roku přidala Anna na svůj instagram video, na němž bylo vidět, jak si užívá volné chvíle s nějakým mužem. Ze snímku ale nebylo patrné, kdo na fotce s ní je. Řada fanoušků ale tipovala, že by to mohl být právě GoGo, který měl tou dobou nastoupit do Survivoru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kadeřávková (@annakaderavkova)

„To je na sto procent GoGo, to je jasné,“ napsal tehdy k fotografii na instagramu jeden fanoušek. „Jestli je to GoGo, tak velká pecka,“ dodal další. Právě on a řada dalších, kteří to páru přáli, se teď mohou radovat. Ukázalo se totiž, že GoGo a Anna Kadeřávková jsou skutečně spolu.

Elegantní mladý pár

Na ostrově se GoGo předvedl jako bojovník, ukázal, že dokáže přežít v těžkých životních podmínkách, a mnohokrát překonával své vlastní síly. Bohužel nakonec kvůli zdravotním problémům ze soutěže vypadl a ještě si u toho udělal ostudu na kameru.

Dnes je mu už ale dobře a po boku své milé se usmívá. O tom, co se dělo v Survivoru, raději příliš nemluví. Na premiéře filmu se objevil vymydlený, v elegantním obleku a s širokým úsměvem na tváři. Zarostlého špinavého ostrovana tak nepřipomíná ani trochu, i když i tak byl podle mnohých sexy.

anna kaderavkova gogo

Zdroj: Profimedia

Anička Kadeřávková vedle něho ve společnosti jen září. Bílé šaty, které si vzala na premiéru na sebe, jí neskutečně sluší, a je vidět, že je zamilovaná až po uši. Štěstím oba mladí lidé doslova přetékají, a fanoušci tak doufají, že jim jejich láska vydrží dlouho.

Sice si kvůli soutěži museli jeden na druhého nějaký čas počkat, teď už jsou ale zase spolu, a jelikož se veřejně svým vztahem nebojí pochlubit, zdá se, že je to mezi nimi vážné. GoGo si nejspíš legendárnější návrat z ostrova ani nemohl přát.

Zdroj: Expres, OnlyU, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články