Anna Kadeřávková má nového přítele. Možná jde o jednoho z účastníků Survivor a slavného youtubera

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna kaderavkova
Zdroj: Profimedia

Když televize Nova zveřejnila účastníky nové soutěže Survivor, mnoho lidí se začalo bouřit. Influenceři a zapomenuté televizní hvězdy totiž většinu lidí nenadchli. Na druhou stranu se někteří stali důvodem, proč se na soutěž dívat. A k těm patří i mladík, který teď podle všeho randí s Annou Kadeřávkovou.

Daniela Štraucha znají lidé spíše pod přezdívkou GoGo. Pod tou vystupuje na svém YouTube kanálu, odkud se mu podařilo prosadit už i do televize. Ale jeho účast v pořadu Survivor možná není jediné, co se bude v souvislosti s jeho jménem v následujících dnech řešit.

Pro někoho je on už teď výhercem

Na Instagramu sdílel GoGo informaci o tom, jak si sáhne na své dno a pozná vlastní limity v nové soutěži. Není prý zvyklý říkat ne, a proto neodmítl ani pozvánku na účast v pořadu. U fotografie, kterou přidal na sociální síť, se hned začali ozývat fanoušci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniel Štrauch (@gogomantv)

„Právě jsem získala důvod se na to dívat. A to reality show fakt moc nemusím. Ale těším se na tebe, Gogouši,“ píše jedna z fanynek influencera. Zdá se ale, že fanoušky nemá jenom mezi svými sledujícími. Podle příspěvku na sociální síti Anny Kadeřávkové to totiž vypadá, že má novou lásku.

Kdopak to asi je?

Česká herečka Anna Kadeřávková byla ještě donedávna známá svým vztahem se slovenským rapperem Strapem. A mnoho fanoušků se teď logicky ptá, kdo to na jejím videu s krásnou umělkyní asi je. Ta totiž zveřejnila na Instagramu zajímavý příspěvek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Kadeřávková (@annakaderavkova)

„Oheň přitahuje oheň. Občas nás život zanese tam, kam bychom nečekali,“ napsala ke krátkému klipu, na kterém je sotva vidět dvě postavy, které spolu stojí ve vodě a v jednu chvíli se vášnivě políbí. Že je to Kadeřávková, o tom není pochyb, kdo je ale jejím společníkem?

GoGo, nebo Strapo?

Po ukončení vztahu se Strapem se mnoho fanoušků dohaduje, zda si Kadeřávková tak rychle našla nového partnera, nebo je na fotce rapper, který si všechno rozmyslel a k herečce se vrátil. Celá řada fanoušků tipuje, že je na snímku s Kadeřávkovou právě GoGo.

„Že by Strapo dostal rozum?“ uvažuje jeden komentující. „No, podle postavy to na Strapa nevypadá,“ odpovídá druhý a třetí dodává: „To je na sto procent GoGo, to je jasné.“ „Jestli je to GoGo, tak velká pecka,“ píše další, zatímco jiný to odmítá: „Vždyť je to Strapo, jenom si z nás dělají srandu…“ Jaká je tedy skutečně pravda?

Zdroj: Instagram Daniela Štraucha, Instagram Anny Kadeřávkové

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články