Gabriela Soukalová vyrazila na akci v božských oranžových šatech. Ukázala přítele i četná tetování

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
gabriela soukalova
Zdroj: Nextfoto

Bývalá sportovkyně Gabriela Soukalová je maminkou na plný úvazek. Občas se ale už s partnerem dokáží „utrhnout“ a vyrazit do společnosti bez jejich malé dcerky. Podařilo se jim to i v úterý, kdy přišli podpořit Jaromíra Jágra. Oba rozhodně nešetřili úsměvy a moc jim to spolu slušelo.

Nejslavnější a nejúspěšnější česká biatlonistka je momentálně na mateřské dovolené se svou osmiměsíční dcerkou Izabelou Gabrielou.

Moderuje i na mateřské

Krásná žena se ale rozhodně nenudí. Kromě starání se o miminko a domácnost se také věnuje moderování. Diváci ji mohou pravidelně vídat v pořadu Showtime.

Ačkoliv musí být velmi obtížné pracovat s takto malým dítětem, Gabriela to s přehledem zvládá. A dokonce si občas stihne odskočit i do společnosti.

S přítelem přišli pozdravit Jaromíra Jágra

Tak tomu bylo i v úterý, kdy se přišla podívat na představovení značky vitamínových doplňků Jaromíra Jágra.

Soukalova Gabriela

Zdroj: Profimedia

Krásná moderátorka ale nedorazila sama. S sebou vzala i svého sympatického přítele a otce malé Izabelky Miloše. Společně také zapózovali přítomným fotografům.

Ukázala krásné šaty i tetování

Pár vypadal velmi zamilovaně a uvolněně a společně jim to opravu velmi slušelo. Obzvláště tedy Gábině, která si oblékla krásné košilové v šaty v jarní oranžové barvě.

Díky nim blonďatá kráska odhalila svá tetování, kterých má tedy požehnaně. Na pravém předloktí má vytetovaná pootevřená ústa, u kterým má francouzsky napsáno „žena“ a pod nimi má umístěnu jednoduchou květinu.

Ve stejném stylu má vytetovány květiny na levém předloktí. Kolem zápěstí má několik vlaštovek, které vedou až k prstům. Na levé paži má ještě velkého kolibříka, ten ale zůstal tentokrát skryt pod krásnými šaty.

Zdroj: Prima Ženy, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články