Dcera Gabriely Soukalové se už umí krásně usmívat do objektivu. Maminka by ji nevyměnila za nic na světě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
gabriela soukalova
Zdroj: Profimedia

Gabriela Soukalová už před nějakou dobou pověsila biatlon na hřebík. Po rozvodu s Petrem Koukalem a jejich vzájemných tahanicích v médiích našla své štěstí vedle nového partnera. Miloš Kadeřábek je její velkou oporou a hlavně otcem malé Isabelky, o kterou se společně starají.

A vypadá to, že si rodičovství užívají oba na maximum. I když to někdy vypadá, že Gábina neví, jak se v jistých situacích chovat, nevyžádaných rad na internetu si moc nevšímá.

Naskočila do pracovního procesu velmi brzy po porodu

Soukalová chtěla na mateřské zůstat co nejdéle, opak je ale pravdou. Již v březnu naskočila znovu jako moderátorka pořadu Showtime, zřejmě kvůli penězům. Po rozvodu s Koukalem jí totiž zůstaly dluhy a sám Kadeřábek by celou domácnost neutáhl.

Gábina se ale na práci těšila. „Myslím, že moderování se s mateřstvím může skvěle doplňovat, protože časová náročnost je tam o něco menší než u klasických povolání, kde člověk tráví i víc než osm hodin denně. I z toho důvodu jsem tuto možnost od CNN Prima NEWS ráda přijala,“ řekla pro Blesk.

I tak je mateřství někdy hodně náročné, což sama přiznala fanouškům na instagramu. „I když má člověk oči jako angorák z nevyspání, čas na sebe se výrazně zúžil a spontánní nápady na to jak trávit čas už skoro vymizely… Stejně bychom tohle štěstí nevyměnili za nic na světě.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Mateřská je náročná, ale dceru by za nic nevyměnila

K příspěvku připojila také fotografii své dcerky, na které se krásně usmívá do objektivu. Sledujících se také zeptala na zásadní otázku: „A co vy? Bylo nebo je pro Vás rodičovství v něčem překvapivé a je něco, po čem se Vám během něj už obrovsky stýská?“

Odpovědi se samozřejmě budou různit, některá maminka bude mít hodné miminko, jinou zase bude trápit nevyspání a celková únava z probdělých nocí. Gábině evidentně ale vyhovuje střídat rodinný život s tím pracovním. Jako moderátorka nastoupila, když bylo dceři půl roku.

Přitom ještě na konci loňského roku mluvila jinak, chtěla si mateřskou užít co nejdéle. „Pokud se bavíme o plánech na rok 2022, tak bych si opravdu moc přála dovolenou. Mateřská je sice také dovolená, je to také skvělé, ale dlouho jsme nebyli u moře, dlouho se nám nepodařilo úplně vypnout,“ řekla Blesku.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články