Gabriela Soukalová bude moderovat světový pohár v biatlonu. Také natáčí nový autobiografický film

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Gabriela Soukalova
Zdroj: Nextfoto

Po nedávných problémech s vedením televize Prima odešla Gabriela Soukalová ze své pozice moderátorky. Mnoho jejích fanoušků se bálo, že ji teď nebudou pravidelně vídat v televizi. Lidé se zajímali o to, co bude nyní moderátorka a bývalá biatlonistka dělat. A ona pro ně má konečně odpovědi.


„V moderování Showtime už jsem se dlouhodobě necítila, sama ani příliš nesleduji dění v showbyznysu,“ říká Soukalová podle serveru Blesk. I kdyby neodešla z televize na základě nedávného rozhodnutí, nakonec by prý nejspíš pozici chtěla skutečně změnit.

Lidé se ale nemusí bát, že by ze showbyznysu zmizela úplně. Gabriela má před sebou řadu nabídek na pracovní pozice, a některé z nich už dokonce přijala. Na své sociální síti se tak pochlubila, kde ji budou moci sledující dále vídat.

Opět biatlon

I když biatlonu už se na profesionální úrovni nevěnuje, v jejím srdci má stále místo. A to se ukázalo i nyní. Po skončení na pozici moderátorky Showtime bude totiž nově Gabriela Soukalová moderovat světový pohár v biatlonu.

Spojí tak to, co jí jde a co měla vždy ráda, tedy moderování a sport. Přiznává, že představovat lidem novinky ze světa showbyznysu ji bavilo, na druhou stranu ve sportu se vyzná daleko více a bude tak konečně sama sebou.

Připravuje nový film

Moderování světového poháru v baitlonu není ale jediné, co teď Gábinu čeká. Už nějaký čas se o slavné sportovkyni připravuje film.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

„Momentálně natáčíme film o mně. Teď už se natáčení blíží ke konci. Když jsem dostala tuto nabídku, váhala jsem asi 2 vteřiny. Ale trvalo minimálně několik týdnů, než jsem se otevřela. Ten příběh není jen zfilmovaná kniha, jsou tam i věci z kariéry, které jsem nikdy nikomu neřekla,“ svěřila se.

Na svém instagramu se pak o snímku rozpovídala o něco více. „Neměla jsem možnost se rozloučit s vámi (v návaznosti na zdravotní problémy během konce kariéry), kteří jste mi fandili, když jsem závodila, a ani tohle období nějak hezky uzavřít. Chci vám proto poděkovat aspoň skrze tento snímek, který se objeví na filmovém plátně už příští rok,“ vzkázala fanouškům.

Zdroj: Blesk, Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články