Gabriela Partyšová ukázala svého syna. Sympatický fešák není Josefovi Koktovi příliš podobný

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
gabriela partysova
Zdroj: Profimedia

Mnoho českých celebrit si nenechalo ujít koncert skupiny Imagine Dragons. Jednou z nich byla i moderátorka Gabriela Partyšová. Ta s sebou vzala svého syna a společnou fotkou se pochlubila na svém instagramu. Kristián je velký fešák, svému otci se ale příliš nepodobá.

Koncerty světově proslulé kapely Imagine Dragons probíhaly v neděli a v pondělí v pražských Letňanech. Ujít si je nenechalo dohromady přes sto tisíc lidí.

Gabriela si užila koncert se synem

Byli mezi nimi i moderátorka pořadu Život ve hvězdách Gabriela Partyšová a její syn Kristián. Oba se svým zážitkem pochlubili na sociálních sítích.

Na jejich společné fotce z koncertu jim to oběma moc sluší. Jak je vidět, z Kristiána, který brzy oslaví patnácté narozeniny, vyrostl pohledný mladý muž.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Partysova (@gabrielapartysova)

Rozvod i změna příjmení

Jeho otcem je Gabrielin bývalý manžel Josef Kokta. Jak jsme psali nedávno zde, otec se se svým synem nevídá, a to na základě dohody s jeho matkou, ke které došlo už při rozvodu.

Moderátorka dokonce tehdy nechala změnit i synovo příjmení. Z Kristiána Kokty se stal Kristián Partyš. Gábina měla obavy, aby ho příjmení, které tehdy plnilo stránky bulváru, ve škole nijak neomezovalo.

Má nadání na sport i hudbu

Kokta má se svou současnou manželkou Ornellou, kvůli které se tehdy s Partyšovou rozvedli, další tři děti. Zatímco ty jako kdyby mu z oka vypadly, sympatický Kristián mu není podobný vůbec.

Podle jeho maminky se jedná o velmi talentovaného mladíka. Chodí na kanadskou školu, věnuje se sportu, především pak golfu, a také hudbě.

„Kristian hraje na bicí a piano, takže mu neuniklo ani vzdělávání kulturní,“ prozradila Partyšová deníku Super. Na svého syna je tak náležitě pyšná.

Zdroj: Super, OnlyU, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články