Gábina Partyšová uzavřela při rozvodu s Josefem Koktou přísnou dohodu týkající se syna. Trvá už 10 let

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Partysova Gabina
Zdroj: Nextfoto

Už je to více než deset let, co začal románek tehdy úspěšného podnikatele Josefa Kokty a mladé studentky Ornelly Štikové. Z románku vzniklo neplánované dítě, poté svatba a pak ještě další dvě děti. Oba spolu vypadají velmi šťastní, Pepa za to ale zaplatil tu nejvyšší cenu.

Počátek vztahu manželů Koktových byl mírně řečeno lehce kontroverzní. Josef byl ženatý s Gábinou Partyšovou a Ornella byla o více než 30 let mladší studentka. Podnikatel se nikdy netajil tím, že jejich vztah byl pouhým povyražením.

Manželku vyměnil za milenku

Vše se ale změnilo, když Ornella otěhotněla. Kokta své otcovství popíral a snažil se zachránit stávající manželství se známou moderátorkou.

Ta nejprve stála za svým manželem, když ale pravda vyšla najevo, požádala o rozvod. Kokta odprosil svou milenku Ornellu a dnes jsou už 7 let manželé a mají spolu tři děti.

Partyšová mu to spočítala

Jeho bývalá manželka mu ale rozhodně nehodlala odpustit, jak z ní před celým národem dělal hlupáka. Při rozvodu ho tak připravila téměř o vše.

A to nemluvíme jen o materiálních věcech. „Kristiánek je v mé výhradní péči, Pepa ho nicméně může vídat, kdykoliv bude chtít,“ dušovala se krátce po rozvodu Partyšová pro iDnes.

Realita byla ale úplně někde jinde. „Nevídá se s ním, ale i na tom jsme dohodnutí. Na všem jsme se domluvili už před šesti lety. A myslím si, že to tak i zůstane,“ vysvětlila kdysi deníku Super.

Kokta by syna rád viděl

Kokta její přání tehdy vyhověl a drží se ho dodnes. „Stále platí, že se s Kristiánem nesmím vídat. Byla tam ohledně toho mezi námi ústní dohoda. Proč to Gábina chtěla, to nevím, její myšlenkové pochody jsem nezkoumal,“ svěřil se nedávno webu Extra.

Přesto ale neztrácí naději a doufá, že ho syn přeci jen jednou vezme na milost. „Myslím ale, že přijde čas, kdy mě syn vyhledá. V prosinci mu bude patnáct, tak ať si pak rozhodne sám, jestli chce vidět svého tátu, nebo ne,“ vysvětlil na závěr deníku.

Zdroj: Blesk, Extra, iDnes, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články