Gabriela Partyšová protančila ples svého syna Kristiána. Během večera neudržela slzy dojetí

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Gabriela Partysova
Zdroj: Profimedia

Syn Gábiny Partyšové vyrostl z malého chlapce v sympatického mladého muže. Patnáctiletý Kristián svému otci, Josefu Koktovi, moc podobný není. Zato po mamce zdědil mnohé rysy a je pro ni už skvělým parťákem.


Byli společně například na koncertě kapely Imagine Dragons. Gábina poté na svém instagramu sdílela společnou fotku. Již z ní bylo patrné, že syn není Koktovi moc podobný.

Vzdělání je důležité

Kristián studoval na bilingvní škole a Partyšová si nemůže tamější výuku vynachválit. „Není nic lepšího než dát dětem kvalitní vzdělání. Za devět let na škole s bilingvní výukou se naučil skvěle anglicky a základy francouzštiny,“ sdělila deníku Blesk.

Nyní se Kristián připravuje na přijímačky na střední školu. Podle slov Partyšové zvolil k dalšímu studiu školu pro nadané talenty Michael, která je zaměřena na uměleckou tvorbu.

Bude si tak moci do budoucna vybrat například filmovou tvorbu, design interiéru, grafický design či práci s fotografiemi.

Který obor konkrétně Kristiána láká, však pyšná maminka neprozradila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Partysova (@gabrielapartysova)

Tanec i slzy dojetí

Aktuálně tedy Kristián končí devátou třídu a měl školní ples. Na ten ho kromě maminky doprovodil ještě děda, Gábinin otec.

„Deváťáci tam měli takový taneček. Kristián se na to připravoval, měl taneční hodiny, má v sobě rytmus, dobře zpívá, hraje na klavír, hrál ve školní kapele na bicí, takže myslím, že by z něho mohl být i dobrý tanečník,“ svěřila se v rozhovoru Gábina.

Ta během večera neudržela slzy dojetí, což je naprosto pochopitelné. Zároveň si však večer užila a kromě tance se synem zvládla i tanec se svým tatínkem.

Před přijímacími zkouškami se ještě Gábina se synem chystají na hory a za teplem.

„Chystáme se na hory i do tepla, kam jsme měli letět už před měsícem, ale náš výlet zkomplikoval covid, který jsem měla už popáté. Tentokrát jsem jím prošla během pár dnů a bez větších obtíží,“ svěřila Gábina své plány serveru Super.

Zdroj: Blesk, Super, OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články