Filip Křížek mění důvod svého odchodu ze Survivoru z minuty na minutu. Hraní na city mu nevychází

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Filip Krizek
Zdroj: TV Nova (se souhlasem)

Mladý hasič Filip Křížek měl podle všeho nejprve velkou šanci na výhru letošního ročníku soutěže Survivor. Když se rozhodl odstoupit, mnoho lidí to šokovalo. Daleko zajímavější je ale důvod, proč se ke kroku odhodlal. Respektive hned několik důvodů, které mění podle toho, jak se mu to právě hodí.

Nejprve se pokoušel na diváky zapůsobit dojemným příběhem o tom, že mu jednoduše chyběla rodina, a proto musel ostrov opustit. Později se nicméně nechal slyšet, že mu v práci nedali dostatečné volno a on předem věděl, že v soutěži nevydrží do konce.

Zalekl se pokuty

Křížek se v rozhovoru pro A-cast nechal slyšet, že neměl v plánu vydržet v Survivoru až do konce. „Já jsem věděl, že když tam zůstanu, přijdu o práci a vezmou mi byt. Kdybych se nevrátil do určité doby, tak mě vyhodí z práce,“ řekl.

Jenomže toho velmi rychle litoval. TV Nova totiž o ničem podobném neměla tušení a za porušení pravidel soutěže by mu v tomto případě hrozila pokuta až 2,5 milionu korun. Brzy po zveřejnění této informace Křížek svou výpověď zcela změnil.

„Upřímně řečeno. Došlo k velkému nedorozumění, které jsem zapříčinil i já svými výroky. Co chci říct, je, že jsem neměl žádný omezený počet dní na ostrově. Mohl jsem tam být tak dlouho, jak mi hra umožňovala tam být. Nemusel jsem se vracet, pokud bych se cítil dobře a nic by mě netrápilo. Bohužel jsem špatně formuloval slova, ale to jsem vůbec nechtěl,“ napsal na sociální síti.

Hraje na city

Ačkoli mění svá vyjádření podle toho, jak se mu to hodí, uvědomuje si, že mnoho diváků možná dostane na svou stranu, když zahraje na city. Znovu tak začal opakovat, že se mu stýskalo po rodině, ale i po celé České republice.

Pár lidí mu na to možná skočilo, obecně se ale dočkal na internetu spíše kritiky. U posledního příspěvku na instagramu, ve kterém se za své jednání omlouvá, pro jistotu vypnul možnost komentářů.

Kromě lidí, kteří mu fandili, naštval Filip také samotného moderátora soutěže.

„Nevím úplně přesně, jaký byl důvod, proč sem Filip jel a proč odjel, ale jestli je pravda, co říká, tak je potřeba si říct, že je to základní porušení smlouvy, kterou máme my všichni mezi sebou. A tou je respekt k této soutěži, respekt k Survivoru jako takovému, respekt k ostatním soutěžícím, respekt ke mně a k Nově,“ cituje slova Ondřeje Novotného Extra.

Zdroj: Kafe, Extra, Super, LP Life, YouTube, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články