Felix Slováček už Dádu nezvládá. Je nemocná, ale nechce se léčit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Felix Slovacek a Dada Patrasova
Zdroj: Profimedia

O vztahu Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka se v médiích píše často. Poté, co se k sobě po jeho aféře s milenkou vrátili, mají stále dlouhodobé problémy. Zdá se ale, že ve většině případů za to může právě Dagmar.

Není žádným tajemstvím, že má Patrasová už nějaký čas problémy s pitím. Její muž jí je byl dlouho ochotný to tolerovat. Ona na druhou stranu tolerovala to, že se na akcích objevoval po boku mladších žen, se kterými očividně flirtoval.

Už je to na něj příliš

Médii proběhlo několik afér ohledně hádek slavného páru. V současné době se ale zdá, že je to vážnější než dříve. Slováček přiznává, že si už se svou manželkou někdy neví rady.

„Je mi to líto, ale Dáda žije ve svém světě, který mi nic neříká. Bojím se, že to nedopadne dobře. Nedá na nikoho,“ cituje jeho slova Aha!

Patrasová je podle Felixe nemocná a rozhodně by se měla jít se svou závislostí na alkoholu léčit. To ale ona jednoduše odmítá. „Jediná její radost je Vietnamec na ulici, který tam má bílé víno, to jí stačí k životu,“ doplňuje saxofonista.

Všímají si toho i lidé okolo

O Patrasové a jejích problémech se hojně hovoří v médiích. Kromě toho ale závislost na alkoholu potvrzují lidé z jejího okolí. O tom, že velmi ráda chodí do zmíněné večerky, promluvil pro Super anonymní svědek.

„S přítelkyní jsme se nastěhovali teprve nedávno a už jsme ji několikrát potkali, jak jde do večerky. Kamarád, co tady bydlí už roky, říkal, že si tam chodí pro alkohol,“ uvedl.

Sama Dáda Patrasová tvrdí, že žádné problémy nemá. Svého muže si chce udržet za každou cenu, a to zvláště potom, co se v minulosti rozešli a byl z toho velký skandál. Zdá se ale, že kromě silných slov pro záchranu vztahu Dagmar dělá úplné minimum.

Zdroj: Super, Blesk, Žena Aktuálně, Aha!, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články