Proutník Felix Slováček si zase nedával pozor. Jeho aférky mu škodí v byznysu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
felix slovacek
Zdroj: Nextfoto

Felix Slováček se sice oficiálně vrátil ke své manželce Dádě Patrasové, přesto je ale stále stejným proutníkem, jakým býval kdysi. Nedávno se zase nechal nachytat s mladými dívkami, a to přímo v taxíku.

Na některé akce chodí sám bez Dády, a jak je vidno, ženská společnost mu na nich chybí. Proto si neváhá přizvat mladé dívky a ženy, jejichž společnost mu dělá dobře. Bohužel pro něj to ale dělá natolik okatě, že tím škodí své kariéře. Saxofonista tak přichází o kšefty!

Felix si užívá společnosti jiných žen

Hudebník je proslulý tím, že mu dělají společnost mnohem mladší ženy. Románek, který trval několik let, ho málem stál manželství. Dáda mu sice odpustila, ale Slováček se nepoučil. Když někam vyrazí sám, je rázem v obležení žen.

Naposledy takto vyrazil na premiéru filmu Jan Žižka, kde se také serveru super.cz svěřil, že to nevypadá tak, jak si mnozí myslí. „Všechno se samozřejmě může stát, ale některé kauzy jsou nešťastné,“ myslí si.

Přitom právě na premiéře se kolem něj pohybovaly jeho dvě kamarádky a rozhodně to nevypadalo, že by si nepřály něco víc. Felix si ale myslí, že je všechno v pořádku. Obviňuje fotografy, kteří si fotografie udělají tak, jak se jim to hodí.

Slováček nechce trpět za společnost cizích žen

Proto to podle Slováčka na některých fotkách vypadá, že se dané slečny či dívky nemůže nabažit. Bohužel ho tyhle aféry stojí kšefty, jelikož s ním už nikdo nechce vystupovat, uvedl pro eXtra.cz. Co se tedy stalo?

Jeho okaté souznění s ostatními ženami už zašlo tak daleko, že když má zájem on, odmítají ho: „Je pravda, že jsem se dostal do situace, kdy se mnou nechce nikdo nikam jít. Když nějakou ženu oslovím, odmítne mě nebo uteče,“ řekl Felix.

„Když si o tom čtou lidé z branže, tak si mohou říct: ‚Toho Slováčka si na náš koncert nevezmeme.‘ Ubližuje mi to. Nevím, co mám dělat. Přece nebudu všude s chlapy! To by pak zase psali, že jsem na muže,“ odvětil hudebník.

Zdroj: Super, Extra

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články