Exmanželku Petra Rychlého známe skrze hlas Moniky z Přátel. Radost jí dělají vnoučata

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
petr rychly
Zdroj: Profimedia

Dabérka Pavla Rychlá již spoustu let dabuje americkou herečku Courteney Cox, známou především ze seriálu Přátelé, nejslavnějšího sitcomu své doby. Její hlas se jím proslavil natolik, že ji hodně lidí poznává nikoli podle tváře, nýbrž právě podle mluvy.

Nabídka na Přátele

Pavla v rozhovoru pro Super popsala, jaké byly její prvotní reakce, když dostala onu osudovou pracovní nabídku. „Měla jsem v té době hodně práce, hodně jsem dabovala. Přišel nám nějaký seriál Přátelé a já jsem nevěděla, jestli to bude mít 5 dílů nebo 7. Nepředpokládala jsem, že to bude osmiletá práce, za kterou budu tolik vděčná. Moc mě to bavilo,“ prohlásila.

Těžký rozvod

Její osobní život ale už tak sluníčkový nebyl. Prošla si totiž rozvodem s Petrem Rychlým, otcem svých dvou, nyní už dospělých, synů. Na šílené hádky, které k ukončení jejich soužití vedly, vzpomíná neblaze dodnes.

Trávili spolu totiž hodně času i pracovně, takže přestože se schylovalo k rozvodu, museli spolu naoko vycházet a vídat se. Jejich hádky se tak občas přenášely i na jeviště.

pavla rychla

Zdroj: Nextfoto

Děti a vnoučata

Světlejší stránka věci byly a jsou děti, které z jejich nevydařeného vztahu vzešly. Synové jí dělají radost dodnes.

Jednatřicetiletý Matěj se živí jako reportér a osmadvacetiletého Ondřeje, který se vydal ve stopách rodičů, můžeme znát například jako lékaře Prokopa Hlinku ze seriálu Modrý kód.

Navíc už má Pavla celkem tři vnoučata, Tobiáše, Laurinku a Alfréda, se kterými se snaží trávit každou volnou chvilku. Sama říká, že je to momentálně nejdůležitější náplň jejího života.

Jak se jinak dnes má, není moc známo, svým soukromím se totiž příliš nechlubí.

V roce 2016, kdy měl její exmanžel svatbu se svou nynější ženou, měla nového partnera, se kterým se několikrát ukázala na veřejnosti, ale není známo, jestli jim to vydrželo. Kariérně ale postupuje a minulý rok jsme ji mohli vidět třeba v jednom z dílů Pana profesora.

Zdroje: Super, Blesk

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články