Ewa Farna zapomněla doma kalhoty. Podívejte se, jak to dopadlo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Postava česko-polské zpěvačky se v médiích propírá už léta. Nikdy přitom netrpěla vyloženě nadváhou, ale u celebrit, které jsou denně na očích, je každé kilo navíc šípem do terče. Poslední roky to Ewě ale ohromně sluší.

Zpěvačka hitu Mám boky jako skříň s každým rokem navíc kvete. Od té doby, co je spokojenou manželkou kolegy z kapely Martina Chobota a maminkou jejich syna Artura, tak jenom září.

Na sociálních sítích sdílí střípky ze svého života a spokojenost z ní jenom čiší.

Zapomněla kalhoty

Ve svém těle je nyní konečně spokojená a nebojí se ukázat víc. Doby, kdy se zahalovala do o číslo větších svetrů, jsou pryč.

Nyní zapomněla kalhoty doma a ukázala se v černém body, přes které hodila růžové sáčko. Odhalila tak v plné kráse své nohy. Dlouhé vlasy má ležérně rozhozené a u příspěvku oznamuje, že letos se stane moderátorkou předávání hudebních cen Anděl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Už podruhé to proběhne kvůli pandemii online a Ewa si to vyzkoušela už vloni.

Těžké dospívání

Profesionální zpěvačkou je od svých třinácti let, dospívala tak před zraky fanoušků. V pubertě se jí tělo začalo tvarovat a než se nadála, měla boky a prsa, a z malé holky se tak stala žena.

Ve chvíli, kdy byla pro média terčem posměchu, že má kila navíc, si nervy začala obalovat čokoládou. Ačkoli jí duševně bylo ouvej, říkávala, že je ve svém těle spokojená.

„Šla jsem naopak proti tomu a řekla si, že si klidně dám kachnu, pod tlakem mediálního útoku jsem začala přibírat.

Byla to reakce hroší kůže, protože jsem potřebovala nabrat obal, abych uchránila svou duši před tím útokem, který byl intenzivní,“ řekla v podcastu Kristýny Dolejšové s názvem Follow Your Magic.

Důležité je, že nakonec Ewa našla ideální kombinaci mezi stravou a pohybem a už nějaký ten rok se pyšní ideální postavou. Mateřství jí svědčí, a jakmile poleví pandemie a Ewa vtrhne zpět na pódia, určitě předvede své křivky fanouškům naplno.

Autor: Naďa Brožová


Související články