Ewa Farna lidem na Valentýna připomíná, že by si měli vážit hlavně sami sebe

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ewa Farna
Zdroj: Nextfoto

Ewa Farna je šťastně zamilovaná žena, jež se svým manželem Martinem Chobotem vychovává dvě děti. Manželé jsou od roku 2017 a láska je pro zpěvačku pojmem, kterého si velmi cení. Mnohokrát ale už lidem ukázala, že nejde jenom o lásku jednoho k druhému, ale také o lásku k sobě samotnému.

O svém manželovi Ewa příliš nemluví. Když už udělá výjimku, stojí to podle Blesku za to. Martin si pak v médiích přečte jen samou chválu. V jedné ze svých ód na manžela například uvedla: „Nejvíc mě na něm baví to, že je opravdu dobrý člověk.“

Trochu více se o něm rozmluvila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Tam dokonce promluvila o společném příjmení, které po manželovi převzala. „Příjmení Chobot je velká výhra. Můj muž mi opravdu řekl, že to, že jsem si ho vzala, je největší projev a důkaz lásky. Že jsem v pohodě s jeho příjmením,“ zasmála se.

Každý máme strach

Ewa dobře ví, jak důležitá je v životě jedince láska. Už mnohokrát ale musela ukázat, že ona má ráda nejen lidi kolem sebe, ale také sama sebe. Ve zdravé míře je sebeláska velmi podstatná, na což zpěvačka upozornila i na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

„Jsem dost dobrá? Jsem dost zajímavá? Jsem dost hubená? Jsem dost hezká? S těmito otázkami se pere každodenně spousta mladých lidí. A já si myslím, že je potřeba jim říct, že naši hodnotu jako člověka opravdu neurčuje oblíbenost u ostatních,“ říká Ewa na videu podkresleném pomalou dojemnou hudbou.

V popisku pak Ewa připsala, že na svátek zamilovaných je tento její vzkaz velmi aktuální. Člověk by si podle jejích slov měl vážit nejprve sám na sebe, nespoléhat se na okolí a nevnímat svou vlastní osobnost podle toho, co mu říkají ostatní.

Obrovský posun

„Můj úkol pro dnešek je stoupnout si před zrcadlo a laskavě se na sebe usmát. Kdo jde do toho se mnou?“ ptá se zpěvačka na konci příspěvku. A mnoho fanoušků přesvědčila o tom, že by se k ní přidat měli.

„Kdo by řekl, že holka, která zpívá ‚Měls mě vůbec rád?‘ bude tak moudrá žena? Rosteme spolu. A i přesto, že jsem starší, můžu říct, že se od vás má hodně žen i chlapů co učit!“ vzkázala Ewě paní Hana.

Uživatel perchta22 pak doplňuje, že to nejsou jen mladí lidé, kdo se pere s podobnými otázkami. „I my, kapku odrostlejší puberťáci, pokud to tak mohu nazvat, se s tím pereme. A otázek je mnoho a jsou ještě kapku jiné,“ říká.

Zdroj: Blesk, 7 pádů Honzy Dědka, Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články