Ewa Farna nafotila hned dvě obálky časopisu. Také vychválila mateřství jako pátou chuť života

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Nextfoto

Hořká, sladká, kyselá a slaná. To jsou čtyři chutě, které máme v životě každý. Ewa Farna k nim ale už nějaký ten čas řadí ještě jednu. Podle jejích slov je mateřství pátá chuť života. A na tomto konceptu také staví šňůru svých koncertů, která ji brzy čeká nejen v Česku, ale také v rodném Polsku.

Na svém instagramu se zpěvačka pochlubila dvěma obálkami pro polský časopis a s dotazem, která z nich se líbí sledujícím víc, zároveň představila také své nové album UMAMI. Mnoho lidí v něm totiž podle ní nevidí ten smysl, který mu chtěla dát.

Proto se rozhodla popsat, co všechno pro ni album znamená a co by s jeho pomocí chtěla světu předat. A ačkoli možná ne každému připadá mateřství jako pátá chuť života, setkala se Ewa s velkými ohlasy a příspěvek je plný milých komentářů.

UMAMI

„Tak co, která ze dvou obálek se vám líbí víc? Nebo mě chcete rovnou vidět naživo na koncertech?“ zeptala se Farna svých fanoušků a ukázala jim dvě své fotografie v polském časopise. Na té první se představila v modrém obleku v celé své kráse, druhá je pak detailně zaměřená na její obličej.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ve zbytku příspěvku se Ewa věnuje svému novému albu. „Nedávno jsem vydala album UMAMI, proto mě teď čeká v Česku i v Polsku pět koncertů. Jsem zvyklá hrát venku na koncertech, kam může přijít každý. Tak nevím, jaké to bude tentokrát, je to pro mě velká výzva,“ napsala.

Dodala, že písničky z alba jsou pro ni důležité, protože je psala před pandemií, když byl její syn Artur ještě úplně malý. A právě tehdy si uvědomila, že mateřství je chuť, kterou do svého života nově zařadila. „UMAMI je slovní hříčka, která znamená u mámy,“ objasnila na závěr.

Nerozhodní fanoušci

Většina fanoušků se soustředí na první část Ewina příspěvku a pokouší se rozhodnout, která z obálek časopisů je hezčí. Většina z nich ale nedokáže odpovědět. „Je opravdu hodně těžké si vybrat, obě jsou skvělé,“ hodnotí jedna sledující.

„Škoda, že se časopis nedá koupit u nás. Hned bych si ho pořídil,“ napsal někdo z českých fanoušků. „Já se nemohla rozhodnout, která obálka je lepší. Tak jsem si koupila časopisy oba,“ směje se pro změnu polská fanynka, která má Ewu očividně hodně ráda.

„Ewo, moc ráda bych jela na některý z vašich koncertů, ale nevím, co s naší půlroční dcerkou, asi nebudeme mít hlídání. Uvažujeme s manželem, že ji vezmeme s sebou,“ vzkazuje zpěvačce fanynka, která by ji viděla velmi ráda naživo. A není sama, na její koncerty se těší řada fanoušků z obou zemí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články