Eva Perkausová ukázala neodolatelné křivky na pláži. Takto vypadá bohyně v exotickém ráji

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
eva perkausová
Zdroj: Profimedia

Eva Perkausová je pro někoho synonymem pro dokonalost. Její krásná tvář po boku Romana Šebrleho uvádí zprávy již nějakou dobu. Kromě bezchybné pleti se Eva pyšní i perfektní postavou.

V září oslavila na televizi Prima páté výročí svého působení. Po první nevoli diváků, kdy nesouhlasili s tím, že na postu moderátorky lifestylového magazínu vystřídá Ivu Kubelkovou, si diváci na platinovou blondýnku zvykli.

Moderátorka už nějaký ten pátek randí s o dvanáct let starším svalovcem Ivanem Hetskem. Často spolu vyráží na luxusní dovolené a zahrnují se drahými dárky.

V lednu oslavili výročí vztahu a Eva se na Instagramu pochlubila obřím pugétem rudých růží, kterým ji partner překvapil.

Luxusní dovolená

S přítelem aktuálně vyrazili do jižní Asie na exotické Maledivy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

„Maledivy! Ráj podmořského světa a žraloků. A teď se tu vyskytuje také jeden tuleň“, zavtipkovala na svou postavu pod příspěvkem Eva.

Přitom jistě sama dobře ví, že k tuleni má sakra daleko. Své svůdné křivky vystavila v rudých bikinách a vzhledem k tomu, že dovolená teprve začíná, další půvabné snímky na sebe nenechají dlouho čekat.

Aktivní i na dovolené

Kdo by si myslel, že jen odpočívají a popíjí drinky, tak se by se mýlil. Oba dva na svých postavách pravidelně tvrdě dřou. A dovolená není výjimkou.

Eva sdílela jejich společný běh po bělavém písku a Ivan zase trénink výkopů do výšky se snahou dotknout se listů stromů nad ním.

Je jasné, že tyhle postavy prostě nejsou zadarmo. Dovolená nedovolená.

Autor: Naďa Brožová


Související články