Eva Pavlová a Petr Pavel si užili dovolenou i se svou kočkou. Nově zvolený prezident plaval mezi lidmi v bazénu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Petr Pavel Eva Pavlova
Zdroj: Tonda Tran / CNC / Profimedia

Nově zvolený prezident Petr Pavel přebírá oficiálně úřad 8. března 2023. Do té doby má ještě čas si užít trochu volnějšího programu. Velkou část minulého týdne strávil se svou ženou v lázních, doprovázela je také kočka Micka.

Od úterý čerpal Petr Pavel první dovolenou za dlouhé měsíce, jak ohlásil na tiskové konferenci 3. února. A také si ji náležitě užil.

Jeho žena Eva na svém instagramu ukázala sledujícím, jak se v lázních s manželem bavili. Přidala i několik fotek s Mickou, jež se po volbách stala na sociálních sítích velmi oblíbeným tématem.

Jen si tak plaveš a najednou prezident

„Na Hrad Micku zatím nepustí, a tak vzala zavděk alespoň společnou dovolenou v lázních a na chalupě. A nelitovala,“ uvedl na svém twitteru Petr Pavel. Fotky s kočkou se objevily nejen tam, ale také na instagramu.

„Naše kočky mají stejné škrabadlo jako prezidentská Micka?“ podivila se na sociální síti uživatelka s přezdívkou Curly Loves Cats, která je očividně tímto faktem poctěna.

Více než na kočku se ale lidé zaměřují na samotného prezidenta v bazénu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mgr. Eva Pavlová (@eva__pavlova)

Na jedné z fotek je totiž zachycen Pavel ve vodě obklopen několika lidmi, těsně před ním navíc z bazénu vykukuje hlava dítěte s rukávky na rukou.

„Představte si to, jen tak si odpočívat v bazénu a najednou si všimnout, že je tam s vámi prezident,“ napsala jedna sledující.

Mnoho lidí pak v komentářích opožděně Pavlovi gratuluje k jeho vítězství ve volbách. Jiní zase doufají, že si svou dovolenou náležitě užil Pavel i jeho žena. Ta u příspěvku uvedla, že si moc cení milého chování lidí, které na dovolené s manželem potkali.

První dáma je zatím trochu nervózní

Eva Pavlová si dovolenou sice užila, teď se ale opět vrací do reality života po boku nově zvoleného prezidenta. Na začátku února iDNES přiznala, že je zatím ze všeho poměrně nervózní. Například co se týče komunikace s médii, zvažuje speciální trénink.

„Určitě o tom uvažuji, protože mi toto prostředí opravdu není vlastní. Nervozita mě potom bohužel docela svazuje,“ prozradila.

Doposud se Pavlová setkala například s vládní zmocněnkyní pro lidská práva Klárou Šimáčkovou Laurenčíkovou kvůli své charitativní činnosti.

Jako první dáma by se chtěla zaměřit na pomoc samoživitelkám a rodinám, které na tom nejsou sociálně příliš dobře. Ráda by také více podpořila rovnocenná práva žen a mužů a zaměřila se na pomoc onkologicky nemocným.

Zdroj: Instagram, Blesk, iDNES, Twitter, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články