Eva Decastelo už se zase vrhá do studené vody. A ukázala se jako miminko u stromečku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo je známá moderátorka a herečka. Se svou malou postavou ale dokáže velké věci – například se pravidelně chodí ponořovat do studené vody.

I tentokrát neudělala výjimku a se svými fanoušky se na Instagramu podělila o svou nejnovější zkušenost. Komentáře k příspěvku jsou jasné, mnoho jejích sledujících ji obdivuje, protože do ledové vody by je nikdo nedostal. Eva se ale otužuje už několikátou zimu a rozhodně v tom vidí samá pozitiva.

Ukázala se ve vodě i pod stromečkem jako miminko

Eva Decastelo se v zimě věnuje hlavně otužování. A jako celebrita není jediná, kdo si chodí pro zdravější mysl i tělo. Eva na svém Instagramu uvedla, že jí zmizela hlavně celulitida, což chlapi sice neocení, ale hlavně jí to dává pozitivní myšlení.

Stačí se ponořit na pouhé tři minuty, podle odborníků je také nutné mít hlavu v teple a nepotápět ruce. Eva se na snímku usmívá, na sobě má krásné plavky, kterých je možná do studené vody škoda. Uvedla, že teplota vody je 3,2 stupňů, zatímco venku na vzduchu bylo -8 stupňů Celsia.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Eva se fanouškům svěřuje s mnohými věcmi

Kromě toho Eva ukázala snímek, ke kterému pouze uvedla, že se jedná o Vánoce roku 1978. Eva na fotografii vypadá opravdu bláznivě, ve světlé mikině a světlých dupačkách vyniknou nejen její oči, ale také vlasy.

Ty máš totiž naježené a vypadá velmi překvapeně, možná díky fotoaparátu, který na ni mířil. Fanoušci jsou z této fotografie nadšení, všichni se shodují v tom, že krásné vykulené oči Evě zůstaly do dospělosti a také vlasy stojí za to – sice už nejsou naježené, ale pořád ebenově černé.

Eva je velmi milá moderátorka, kterou si mnozí lidé i leckteré společnosti zvou na moderování různých společenských akcí. Na svém Instagramu je aktivní a se svými fanoušky sdílí nejen střípky ze soukromí, ale také z pracovního života.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články