Eva Decastelo má postavu jako před 12 lety. Nezískala ji žádnou velkou dřinou

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Eva Decastelo
Zdroj: Martin Přibyl CNC / CNC / Profimedia

Eva Decastelo patří mezi naše nejkrásnější herečky. Netají se tím, že si ke kráse pomáhá estetickými úpravami či různými zkrášlovacími procedurami. Nic z toho však nezajistí štíhlou postavu. Jak to tedy herečka dělá, že vypadá stále tak skvěle? Prý se nepřejídá a pomáhá to.

V rozhovoru pro magazín Sedmička se mimo jiné svěřila, co ji vedlo k tomu, aby si nechala sundat umělé řasy.

Pro krásu se nemusí trpět

Věk je sice jen číslo, ale stárnutí se nedá zastavit. Toho si je herečka vědoma a využívá všech moderních technologií, které jí krásu pomáhají udržovat. Jak sama ve zmíněném rozhovoru přiznala, tak jí tyto věci kolem vzhledu a estetiky moc baví. Ale zároveň dodává, že to nesmí bolet, takže pro krásu netrpí.

Rozhodně však nemá žádné plastické operace, protože se obává změn, které jsou nevratné.

Mezi procedury, které herečka absolvovala, patřily například i umělé řasy. Ty nyní nemá, protože v době covidu nebylo možné je udržovat, a tak je sundala. Když restrikce skončily, již se k nim nevrátila, jelikož si uvědomila, že může být i bez nich.

Za štíhlou postavou bez přejídání

„Momentálně pravidelně docházím do Volcano Complex, kde mě ošetřují přístrojem Wonder. Ten formuje postavu a buduje svalstvo. Je to skvělé, protože u toho vlastně jen ležíte a nemusíte nic dělat. Je to v Česku novinka, takže jsem to musela samozřejmě hned vyzkoušet. Do toho poctivě cvičím a držím ketodietu. Není to tak, že bych tu dietu držela nějak striktně, ale díky ní se udržuju. Nepřežírám se a myslím, že to celkem dobře funguje. Docela na sobě vidím výsledky,“ uvedla Eva na otázku, jak si udržuje štíhlou postavu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Ketodietu dokonce propaguje a na svém instagramu se podělila o fotky z natáčení reklamy. Díky ní prý zhubla 8 kg a nyní pracuje na zpevnění postavy.

Herečka si je vědoma, že na své postavě musí pracovat více než mladší kolegyně, údajně to však nehrotí.

„Léto se blíží, ale pořád ještě nezahazuji jednodílné plavky. Když už mi bude 44 let, je možná poslední šance s postavou něco fakt udělat. Pak už to bude jenom horší. Ale nehrotila bych to, necháme to plynout,“ svěřila se v rozhovoru pro Super.

Zdroje: Sedmička, Instagram, Super, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články