Eva Burešová vyrazila do zábavního parku. Podívejte se na její vysmátou rodinku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Buresova
Zdroj: Nextfoto

Zábavní parky jsou přizpůsobeny tomu, aby si v nich užili legraci úplně všichni, jak děti, tak i dospělí. Zatímco někteří rodiče se drží spíše stranou a sledují své potomky zpovzdálí, Eva Burešová a Přemek Forejt patří k těm, kteří děti na atrakcích podporují svou přítomností. Podívejte se i vy na tuto vysmátou rodinku.

Sledující stále čekají, kdy jim Eva ukáže malého Tristana. Herečka v minulosti uvedla, že je chlapec pro ni a Forejta jediným tajemstvím, takže ho ještě nějaký čas na sociálních sítích nepředstaví.

Její instagram je ale i tak zaplněný příspěvky, ze kterých je jasné, že je chlapec s rodinou šťastný – stejně tak jako Evin první syn Nathaniel.

I když schytal pár za tajnosti, které ohledně synka dělá, v minulosti kritiku, velká část fanoušků i tak oceňuje, co všechno pro děti rodiče dělají.

V zábavním parku

Eva sdílela na svém instagramu fotografii, na které je vidět, že si nejen s dětmi, ale také se svým partnerem užívá naplno pobyt v zábavním parku.

Na snímku se zeširoka usmívá ona i Přemek. Fotka zachycuje také jejich syna, kterému ale jako už tradičně není vidět do obličeje.

„Včerejší nádherná rodinná neděle v zábavním parku. Přemýšlím, kdo si ty atrakce užil více, jestli děti, nebo my,“ napsala Burešová k příspěvku.

Pak se ještě sledujících zeptala, zda oni patří spíše k rodičům, kteří jen z dálky přihlížejí, nebo k těm, co se s dětmi baví přímo na atrakcích. A její otázka vyvolala pod snímkem vášnivé debaty.

Krásná rodina

Sledující už si zvykli, že syna jim Burešová zkrátka neukáže. Ačkoli někteří pod příspěvkem podotýkají, že je škoda, že Tristanovi nemohou vidět do obličeje, většina příspěvků je pozitivních.

Fanoušci Burešové se shodují na tom, že ona s Forejtem tvoří krásný pár a že společně vychovávají děti vzorově. „Jste krásní, jde z vás láska a pohoda,“ napsala například uživatelka Skalakovad.

„Krásná rodinka. Nejhezčí, kterou znám,“ uvádí dokonce paní Evička. Možná se lidé jednou dočkají toho, že Eva Tristana ukáže se vším všudy. Do té doby jim ale musí stačit jen podobné snímky, ze kterých ovšem i tak dýchá milá rodinná atmosféra.

Zdroj: OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články