Eva Burešová má už kritiky dost. Přijde jí zbytečné číst naprosté hlouposti, které jí lidé píší

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Buresova
Zdroj: Nextfoto

Kdo se chce živit showbyznysem, měl by počítat s tím, že kromě chvály se občas objeví také nějaká ta kritika. Eva Burešová se s negativními komentáři setkává poměrně často. Teď se s nimi ale rozhodla radikálně bojovat. Prý už jednoduše nebude vzkazy na svých sociálních sítích číst.


V minulosti se Eva potýkala s kritikou několikrát. Loni v červenci například server Blesk napsal, že je podle herečky pro lidi špatné snad úplně všechno.

„Ukázat bříško je špatně. Nechtít ukázat je špatně. Sdílet svůj život je špatně. Chránit si soukromí je špatně,“ napsala tehdy.

Mnohem více ji ale ranilo, když lidé začali kritizovat jejího novorozeného syna Tristana. Toho na sociálních sítích neukazuje, několikrát už se tak doslechla, že před nimi nejspíš skrývá nějakou příšerku.

Co by na to řeklo moje šedesátileté já?

Kritiky neubývá. Eva se každou chvíli dozví o sobě, o svém partnerovi nebo o dětech něco, co číst nechtěla. Nad vodou ji sice drží milé komentáře, ty negativní ji ale stejně trápí. Proto se nyní rozhodla proti nim bojovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

„Před pár dny jsem se začala koukat na svět jinak. Vždy, když nad něčím přemýšlím nebo mě něco zatrápí, řeknu si: ‚Jak by se na tuhle situaci kouklo tvé šedesátileté já?‘ Víte, co by mi řeklo? Že jsem se trápila kvůli naprosto zbytečným lidem,“ uvedla herečka na svém profilu.

Zprávy jsou vám otevřené, komentáře nikoli

Eva už se prý dál trápit nechce. Uvědomuje si, že svou práci dělá naplno a své děti nade vše miluje. „Nic mě nerozhodí. Miluju svůj vlastní malý vesmír. Miluju své lidi v něm. Miluju svůj život. A kohokoliv, kdo mi do něj zkusí zasít semínko pochybnosti o sobě či mých blízkých, obejdu,“ rozhodla se.

Závěrem pak připsala, že zprávy jsou jejím sledujícím dále otevřené, komentáře ale nikoli. Je podle ní totiž zbytečné číst naprosté hlouposti, které v nich lidé píší.

Pod příspěvkem nicméně několik lidí hned začalo Evu chválit a je jen otázkou, zda skutečně jejich slova zpěvačka přehlíží. Kdyby je přece číst nechtěla, nedá lidem možnost něco pod své vyjádření napsat.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Šíp, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články