Ester Geislerová šla na blond. S rozhodnutím si nebyla jistá, teď je ale jasné, že neprohloupila

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Ester Geislerova
Zdroj: Nextfoto

S příchodem léta je čas na letní modely a u mnoha lidí také nový sestřih. Nejen s tím se pochlubila na sociální síti Ester Geislerová, která se rozhodla, že je čas jít na blond. A podle všeho udělala dobře. Dočkala se totiž za svou volbu samých pochval.

Ester Geislerová je pohledná devětatřicetiletá herečka, kterou společnost zná jako zrzku. Ona ale moc dobře ví, co se právě nosí a co jí sedne.

Ve společnosti to ostatně už několikrát dokázala. Třeba loni v červenci se o ní psalo jako o bohyni, která na červený koberec po boku svého partnera dorazila v nádherných šatech.

Měla obavy

Ačkoli pravidelně dokazuje, že v módě se vyzná, na sociální síti Ester přiznala, že před obarvením na blond měla trochu obavy.

Není se čemu divit, každý člověk by v takové chvíli nejspíš několikrát rozmýšlel, zda je to správný krok.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený etageisler (@geislerova_ester)

Nakonec to ale dobře dopadlo a herečka se pochlubila snímkem, na kterém jí to moc sluší.

„Díky za vyslyšení mé prosby, přání i obav a dotažení k dokonalosti!“ vzkázala svému kadeřníkovi.

Kromě několika fotek ukázala také video, na kterém je vidět, že kromě změny barvy jí kadeřník také vlasy značně zkrátil. A sledující změnu oceňují.

Podpora fanoušků

V komentářích pod příspěvkem Ester Geislerové se to hemží milými vzkazy. Ona si tak může být stoprocentně jistá tím, že změna se jí povedla.

„Musím uznat, že tahle vaše vizáž je naprostá pecka! Vypadáte náramně! Ani jsem netušila, že mě to donutí ke komentáři,“ napsala například paní Bára.

Kromě fanoušků pak Ester chválí také některé celebrity. Pochvalu za účes jí poslaly například Zorka Hejdová nebo Veronika Khek Kubařová.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články