Emma Watson prozradila, proč se bude do smrti vyhýbat postelovým scénám

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
emma watson
emma watson

Mnoho slavných hereček dostalo možnost zahrát si v nějakém filmu či seriálu peprnější roli, při které ukážou tělo v celé své kráse. Spousta slavných ale tuto možnost odmítla. Některé proto, že se stydí, jiné mají podle svých slov jiné důvody.

Herečku Emmu Watson známe nejspíš všichni jako nadanou mladou čarodějku z Harryho Pottera. Ani jí se možnost zahrát si jednu z nahých rolí nevyhnula. Ona ale odmítla.

A důvod? Emma tvrdí, že je příliš hrdá na to, co všechno si prožila právě jako Hermiona. Nechce tak dát divákům příležitost, aby ji najednou místo mladé čarodějky považovali za nahou hvězdu některého ze seriálů či filmů.

Hermiona je má osudová role

Filmy Harryho Pottera se natáčely mezi lety 2001 a 2011. Za tu dobu si získala herečka nejen slávu, ale i spoustu zážitků a filmových fanoušků.

„Nechci, aby moje role Hermiony zapadla v zapomnění jenom proto, že přijmu roli, při které ukážu divákům něco víc,“ říká herečka.

„Hermiona je moje osudová role. S žádným charakterem jsem se tolik nesžila,“ dodává. Podle Emmy vznikla velká spousta nových charakterů, ale žádný nebyl takový, aby se díky němu zapomnělo na Hermionu.

Ona se ale bojí, že kdyby přijala nahou roli v nějakém filmu, mohlo by se tomu tak stát a pošpinila by se čistota mladé nezletilé kouzelnice z celosvětově známého filmu.

Emma však zároveň přiznává, že je ochotná částečně se vysvléci, pokud to bude pro některou z nastávajících rolí opravdu autentické. Nikdy ale nechce točit zcela nahé scény.

Podobně jsou na tom i další herci

Nejen Emma je kvůli jedné z rolí ochotná zachovat si důstojnost. Podobně je na tom i velká část jiných herců.

Ačkoli si lidé často myslí, že filmoví velikáni nahé role odmítají kvůli studu, pravda je taková, že k tomu herci i herečky mají zcela jiné důvody.

Někteří si nechají poradit od své rodiny nebo agentů. To je například případ Sarah Jessicy Parker, která už měla k nahé roli nakročeno, ale díky radám svého agenta se jí nakonec vzdala.

Megan Fox se zase tomuto typu herectví vyhýbá kvůli dětem, věří totiž, že by se k jejímu filmu dostaly i ty nezletilé a ona nechce nikoho pohoršovat.

Důvody herců jsou různé a je třeba je respektovat. Nahota ve filmech dnešní doby není sice neobvyklá, stále ale existují hvězdy, které si své tělo nechávají jen pro sebe.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články