Emil Zajac z VyVolených zhubl a věnuje se okrajově politice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Emil Zajac
Zdroj: Jana Staňková / CNC / Profimedia

Ve vile strávil celkem 92 dní. Emil Zajac z VyVolených byl jedním z favoritů. Fanoušci si ho dodnes pamatují jako oplácaného, ale velmi sympatického mladíka, který dokázal pobavit k slzám. Dnes byste ho ale možná nepoznali.


Po konci první řady VyVolených se stáhl do ústraní. Bývalý horník se nyní věnuje řízení kamionu. Podle informací Blesku se soustředí hlavně na svou rodinu. Starosti mu ale začalo dělat zdraví. Musel proto něco udělat také se svou postavou.

Bizarní podnikatelský plán

Ještě během svého působení ve vile se Emil oženil. Po vypadnutí ze soutěže dokončil konzervatoř, dostal také pár nabídek na vystupování v divadle, uvádí Refresher.

Tím ale jeho herecká kariéra velmi brzy skončila. Pak měl trochu bizarní podnikatelský plán. Na ulici nějaký čas prodával takzvaná Emilova štěstíčka. S těmi se ale také neujal a postupně se o něm tak přestalo v médiích mluvit téměř úplně.

„Je to už dlouho, ale pořád mě lidé poznávají. Dnes se živím tím, že řídím kamion, což už dělám několik let. Jinak jsem před zhruba dvěma lety založil politickou stranu Roma Luma a v současnosti poletím do Bruselu na konferenci. Věnuji se tedy trochu politice, protože bych rád řadu věcí v ČR změnil,“ prozradil před časem pro Život v Česku.

S váhou už problémy nemá

Emil nikdy nebyl štíhlý, jenomže v jednu dobu ho začaly trápit zdravotní problémy. On si tak řekl, že na své váze musí začít pracovat. A díky pevné vůli a odhodlání se mu skutečně podařilo výrazně shodit.

Po skončení VyVolených se mu podařilo prý ještě nabrat a vážil 98 kilo, s čímž nebyl spokojený. „Čtyři měsíce cvičení a stravování a oblékl jsem tričko a džíny, co jsem naposledy oblékl před deseti lety,“ pochlubil se ale nyní Blesku a upřesnil, že shodil v pase 15 centimetrů.

Zdroj: Blesk, Život v Česku, Refresher

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články