Emanuele Ridi navrhl zabití Vojty Kotka. Pustil se do něj v televizním pořadu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
emanuele ridi
Zdroj: Profimedia

Kuchař a restauratér Emanuele Ridi v některých situacích rozhodně nezapře své italské kořeny. Nejsou mu cizí ani výhrůžky, což ukázal v pořadu Máme rádi Česko, kde byl členem týmu Vojty Kotka.

Itálie je zemí, která se netají mafiánskými praktikami, a vypadá to, že z nich něco pochytil také slavný kuchař. Předvedl to právě v pořadu, kdy se pustil do svého kolegy Vojty Kotka. Všechno přitom začalo nevinně. V pořadu se pravidelně objevuje otázka, na kterou je nutné odpovědět číslem.

Emanuele Ridi se neshodl s Kotkem

V soutěži jde hlavně o to se pobavit. Jednou z otázek bývá taková, kde se má určit číslo, a podle toho pak další tým říká, jestli je odpověď na otázku menší, nebo větší číslo, než uvedl první tým. Tým Prachaře pak dostal otázku, kolik je u nás nemovitostí určených k rekreaci.

V týmu Jakuba Prachaře byli Kristýna Schicková, Ondřej Synek a Zdeněk Pohlreich, kteří pak dlouhou dobu zkušeně debatovali, aby nakonec mohli říct to správné číslo. A nebyl by to vyhlášený kuchař, aby do placu nehodil nějaký ten vtípek.

Pohlreich se zeptal, jestli mají všichni přítomní chalupu. Zvedly se snad všechny ruce, kromě té jeho. „A já mám ho*no,“ smáli se všichni přítomní včetně kapitána Jakuba Prachaře. Ten se nyní rekreuje na dovolené, odkud posílá fotografie se svou přítelkyní Sarou Sandevou.

Když to nevyjde, zabijeme ho, řekl Ridi

Po debatě se nakonec dostali na číslo 2,5 milionu. Poté už to bylo na týmu Vojty Kotka. V týmu měl herec Zuzanu Hejnovou, Petra Vágnera a Emanuela Ridiho. Právě ten si myslel, že rekreačních nemovitosti bude víc, napsal server ženy.iprima.cz.

Kapitán Vojta Kotek byl ale jiného názoru: „Já myslím, že asi možná lehce míň.“ Poté se do něj pustil jeho tým, který byl jednoznačně na straně první varianty. Vágner chtěl odpověď opravit, ale Ridi ho zarazil slovy: „Já to nechám tak. On to střelil. Když tak ho zabijeme.“

Libor Bouček se musel smát, nezapomněl Ridiho slova také okomentovat. „Jak to zazní tak jako lakonicky, bez emocí, od Itala navíc.“ Bouček tak potvrdil to, že bere jako humor i věci, které by každý nezvládl. Nejen Ridi však v tomto díle perlil.

Zdroj: ženy.iprima.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články