Elis Mraz je o 20 kilo lehčí a nebojí se ukázat v plavkách. Krásná byla ale už před lety

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
elis mraz
Zdroj: Profimedia

Ještě donedávna byla baculkou. Při své výšce 160 centimetrů vážila přes 90 kilogramů. To je ale minulostí. Eliška Mrázová, kterou znají fanoušci spíše jen pod pseudonymem Elis Mraz, šla do sebe a zhubla za velmi krátkou dobu přes 20 kilo.

Už dříve zaplavovaly sociální síť zpěvačky, která se stala v roce 2014 objevem roku v anketě Český slavík, stovky fotografií. Eliška byla už tehdy krásnou mladou ženou. Teď na sobě ale ještě více zapracovala a je vidět, že se to vyplatilo. Podle jejích slov to je ale zásluha také fanoušků.

Ti ji totiž podporují a posílají jí pozitivní vzkazy, díky kterým má stále tendenci na sobě víc a víc pracovat. A to nejen v oblasti hudby, ale také v rámci toho, jak vypadá. Proto sdílela 11. prosince na Instagramu fotografii z pláže a ukázala, kam se vypracovala.

Do Eurovize se nedostala, i tak má za sebou ale velký úspěch

V době sdílení příspěvků bojovala Elis Mraz jako jedna ze sedmi účastníků o postup do soutěže Eurovize. Nakonec sice zvítězila skupina We Are Domi, i tak má ale Elisina písnička Imma Be poměrně velký úspěch a už teď je u mnoha fanoušků populární.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ELIS MRAZ (@elismraz)

Elis tak poděkovala na Instagramu za hlasování a zároveň se vyjádřila k tomu, jak pracuje na své postavě. „Děkuji, že mě sdílíte a ukazujete mi, že jste v tom se mnou a fandíte mi. Strašně moc to pro mě znamená,“ svěřila se na sociální síti u několika fotek.

„Téma sebeláska je kapitola sama o sobě. Člověk o tom mluví ve velkém, ale to praktikování bývá sakra těžké. Proč? Protože máme tendence o sobě pochybovat a zaměřovat se na negativa. Pak přichází na řadu lidé, kteří samozřejmě nemají problém nám říct, jaká verze nás by byla lepší, hezčí, sledovanější,“ zamyslela se.

Právě o změnách a o tom, že člověk by měl být sám sebou a pracovat na sobě především kvůli tomu, jak se cítí on sám, nikoli kvůli ostatním, je její nová písnička. A i když se s ní do Eurovize nepodívá, rozhodně se za ni nemusí stydět. To potvrzují i fanoušci.

Podpora ze všech stran

Na Instagramu podporují zpěvačku především čeští fanoušci, našlo se ale také několik zahraničních, kteří připsali svůj komentář. Jeden ze sledujících dokonce napsal: „Nečekal bych, že se v Česku dočkáme skvělého rapu. Ale ve tvém podání klobouk dolů.“

Mrázová má za sebou několik menších i větších úspěchů a před sebou každopádně ještě nadějnou kariéru. S takovou základnou fanoušků, jakou má v tuto chvíli, se nemusí bát, že by její sláva nějak rychle uvadla. A třeba to s Eurovizí dopadne za rok.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články