Důvodem rozvodu Cibulkové s Etzlerem byla dcera Šimona. Skončila závislá na drogách

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vilma cibulkova
Zdroj: Profimedia

Vilma Cibulková a Miroslav Etzler se rozvedli už v roce 2013. Žili spolu spokojeně v manželství přes 10 let, nakonec ale jejich vztah skončil v troskách. A dlouho se spekulovalo o tom, co za to může. Zdá se, že velký podíl na tom měla i dcera Cibulkové, která skončila závislá na drogách.

Etzler měl podle některých zdrojů tehdy milenku, mladou Radku Pavlovčinovou. Mluvilo se o tom, že to ona byla důvodem k rozvodu. To ale nakonec nebyla pravda. Sama herečka totiž přiznala, že se s Etzlerem odcizili kvůli drogové závislosti její dcery Šimony.

Šimonu má Cibulková ze svého prvního manželství. Už od puberty to šlo s dívkou z kopce. Šimona se totiž nechala svést na scestí pervitinem a se závislostí bojovala dlouhé roky. Mimo to také začala holdovat poměrně v brzkém věku alkoholu.

Problémy už od puberty

Dívka se potýkala s různými problémy už od svých 14 let. Cibulková jí ale stále dávala šanci. V 18 letech to nakonec zašlo tak daleko, že musela matka vyhodit vlastní dceru na ulici. Podle jejích slov tehdy očekávala, že když Šimona padne na samé dno, pozná své chyby.

Pak ale následovalo období, kdy herečka o své dceři nic nevěděla, netušila, kde a zda vůbec žije. Nakonec se ji rozhodla kontaktovat a byla ráda, když se mohly opět sejít. Jenže setkávání bylo náročné.

„Ve chvíli, kdy jsem ji našla, jsem byla vděčná za to, že alespoň přišla na místo srazu. Stalo se pravidlem, že jsem jí třeba přinesla teplé oblečení nebo něco teplého do žaludku. Musela jsem přistoupit na princip, že to tak je,“ zavzpomínala.

Něco se mezi nimi zlomilo

Právě drogová závislost její dcery byla nakonec tím, co ji stálo i manželství. Mezi Vilmou Cibulkovou a Miroslavem Etzlerem se něco zlomilo, a každý si proto šli svou vlastní cestou, popisuje server Naše hvězdy.

„Tehdy se to týkalo i mého manžela Mirka Etzlera, který k něčemu takovému přišel jako slepý k houslím. A přestože Šimonka nebyla jeho biologické dítě, zachoval se, jako by byl její vlastní otec. Zápasil s tím stejně jako já. Velmi obdivuhodně. Vedlo to ale samozřejmě k tomu, že se naše cesty oddělily,“ uvedla pro web sama Cibulková.

Biologický otec Šimony nikdy nebyl pro Cibulkovou takovou oporou, jako její tehdejší manžel. S Etzlerem jsou podle všeho dodnes kamarádi, situace ale jejich vztah natolik změnila, že to jednoduše nešlo jinak než ukončením vztahu.

Zdroj: Naše hvězdy, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články