Drbny ze Slunečné, jak je neznáte: Takto se nafintily Marie, Zuzana a Simona na velikonoční focení

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Regina Řandová
Zdroj: Profimedia

Seriál Slunečná je divácky oblíbeným nejen kvůli hlavním postavám Týně a Jankovi, které ztvárňují Eva Burešová a Marek Lambora. Tento seriál si pozornost zasloužil i tím, že zachycuje obyčejný vesnický život v porovnání s ruchem velkoměsta.

A právě vesnická část je ve Slunečné zobrazena statkem, chovem domácích zvířat, ale také vesnickými drbnami, které si jen tak něco nenechají pro sebe a jsou v podstatě zdrojem veškerých informací ve vesnici.

Postavy, které jsou iritující, ale zároveň vtipné, a bez nichž by podstata seriálu nikdy nebyla taková, jaká je, jsou ztvárněny slavnými herečkami, které si umí udělat legraci i samy ze sebe.

A důkazem toho, že se ničeho nebojí, nejsou jen jejich vtipné repliky v seriálu, ale také to, že o sobě i v příspěvcích na Instagramu otevřeně mluví jako o „drbnách ze Slunečné“.

Vesnické holky, jak se sluší a patří

V seriálu Marie Řeháková, Zuzana Dolejšová a Simona Rokytová. V reálném životě herečky Martina Preissová, Eva Decastelo a Regina Řandová. To jsou ženy, které dělají ze Slunečné Slunečnou.

V seriálu působí společně s několika dalšími herečkami jako partička žen, která o všem, co se ve vesnici stane, ví všechno. I když někdy ne tak docela, a proto pak po vesnici kolují informace, které nejsou tak úplně pravdivé.

To ale není to jediné, co z žen dělá skutečné vesnické manželky. Na Instagramu se totiž nedávno objevil příspěvek, na kterém jsou oblíbené drbny ze Slunečné zachycené při velikonočních oslavách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Regina Řandová (@regina.randova)

„My drbny ze Slunečné velikonoční zvyky dodržujeme,“ hlásá popisek fotografie. A tím Regina Řandová, která příspěvek zveřejnila, nemá na mysli jen pletení pomlázek a barvení vajíček.

Na fotce jsou totiž všechny tři herečky oblečeny do typických vesnických krojů spojených s oslavami jara a Velikonoc. Stuhy ve vlasech, šátky na hlavě a dlouhé barevné zástěry – to jsou podle všeho Velikonoce ve Slunečné.

Diváci je naoko nesnášejí, ve skutečnosti je ale milují

Sehrát postavu, která každého pomlouvá a dělá ve vesnici jen zmatek, ale zároveň si udržet diváckou oblíbenost, je poměrně složitá záležitost. Tyto tři skvělé herečky to ale umí skvěle.

I když diváci netrpělivě čekají, co která z nich v každém novém dílu Slunečné vyvede a čím zavaří ostatním postavám, ve výsledku je situace tak komická, že se na ně nikdo nemůže zlobit.

U fotografie na Instagramu fanoušci přispívají srdíčky a veselými přáními k Velikonocům, obdivují herečky, jak jim to sluší, a těší se na to, až je zase v televizi uvidí dělat problémy.

Závěrem je třeba dodat, že vesnické role Preissové, Řandové i Decastelo sedí, dokážou se do nich krásně vžít, a že si rozhodně i ony zaslouží ocenění jako nezapomenutelné postavy, které udělaly seriál Slunečná divácky oblíbeným.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články