Dominika Myslivcová ukázala barevně sladěný pokoj pro svého chlapečka. V jeho království je vše připraveno

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Dominika Myslivcova
Zdroj: Nextfoto

Dominika Myslivcová by měla každým dnem porodit. Že čeká chlapečka, to prozradila fanouškům už před časem. Teď se pochlubila tím, že dětský pokojíček už je plně zařízený, a ukázala lidem, jak království jejího synka vypadá.

Z porodu má Dominika obavy. „Jsem z toho nervózní, protože nevím, co mě čeká. Někteří říkají, že je to úplně na pohodu, někde zase čtu nejhorší bolest, takže nevím, no. Bojím se,“ přiznala pro Extra.

Všechno připraveno

Dominika se sice porodu bojí, může být ale ráda, že je na příchod chlapečka plně připravená. Přeje si teď především to, aby se miminko narodilo zdravé.

Že ho bude vychovávat s láskou a dá mu vše, co si šťastné dítě jen může přát, je jasné už z příspěvků na instagramu. Pokojíček pro jejího synka totiž vypadá téměř pohádkově.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Modrá a bílá

Pro chlapečky se obvykle vybavují pokojíčky v modré barvě. A na to Dominika také vsadila. Zvolila ale světlejší modré barvy v kombinaci s bílou.

V pokojíčku je vidět bílá postýlka se světle modrými peřinami, světle modrá lampa, bílá kolébka a spousta plyšových hraček. V takové barevně sladěné místnosti se bude jistě miminku usínat jako v pohádce.

Jak chlapečka Dominika pojmenuje, zatím neprozradila. Někteří lidé si ale všimli náznaků, že bude jeho jméno začínat na písmeno D. Pravdu se ale nejspíš všichni dozvíme až za nějaký čas.

Zdroj: OnlyU, Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články