Dominika Myslivcová čeká chlapečka. Nejdůležitější prý je, aby se narodil zdravý

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Dominika Myslivcova
Zdroj: Nextfoto

Že je těhotná, prozradila Dominika Myslivcová už před časem. Teprve včera ale sdílela informaci o tom, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Ohňostroj nakonec ukázal barvu modrou, což influencerku podle jejích slov překvapilo. Sama totiž sázela na holčičku.

Dominika dělala odhalení pohlaví miminka velmi napínavé. „Já vám neporadím, taky to stále nevím, ale cca za týden bychom se to už prý měli dozvědět, tak vám to možná taky řeknu,“ napsala před 4 dny na svém instagramu.

Důvod ke štěstí

Dominika si přála hlavně to, aby bylo miminko zdravé. A zatím se zdá, že to by se jí mělo splnit. Bříško se jí kulatí a ona podle serveru Super přibírá přesně tak, jak by ve své fázi těhotenství měla. Nic nenasvědčuje tomu, že by při porodu mělo dojít k problémům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

„Já si hlavně přeju zdravý dítě, to je úplně nejdůležitější. Ale kdybych si mohla vybrat, tak jsem si celý život přála takovou tu malinkou princeznu, takže bych si přála holčičku, ale je mi to úplně jedno,“ svěřila se podle Extra před časem.

Přítel sázel na kluka

Dominičin partner se ze všeho nejvíce bál toho, že když se objeví modrá barva, bude influencerka nešťastná. To ona ale vyloučila. A když se potom při odhalení dozvěděla, že čeká chlapečka, bylo na ní vidět, že je vážně šťastná.

Video, které celou akci zachytilo, je velmi dojemné a oba partneři na něm vypadají z výsledků nadšení.

Zdeněk se podle Dominiky tak trochu sázel, že budou mít kluka, a nakonec skutečně došlo na jeho slova. Důležité je ale pro pár především to, aby přišel chlapeček na svět zdravý.

Zdroj: Instagram, Super, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články