Dominika Branišová se s Jaromírem Jágrem vídá ráno a večer. Přes den na sebe sotva mají čas

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Dominika Branisova Jaromir Jagr
Zdroj: Nextfoto

Dominika Branišová s Jaromírem Jágrem tvoří už nějaký ten čas pár. Vidět je ale ve společnosti pohromadě se stává čím dál méně pravděpodobným. Dvojice spolu tráví čas především ráno a večer, přes den na sebe prý moc času nemají.

Třiadvacetiletý věkový rozdíl ani jeden z nich neřeší. Jágr je s partnerkou spokojený a ona sama tvrdí, že jí vždy imponovali starší muži. Začátky vztahů ale pro pár nebyly snadné.

Nebyla připravená na velké odhalení

„S Jardou jsme se poznali v květnu 2020, začali jsme se vídat, když byly otevřené restaurace, poznávali jsme se. Už v červnu nás ale objevili ve Špindlerově Mlýně. Nebyla jsem na to připravená, takže jsem si ihned smazala sociální sítě,“ přiznala Branišová před časem.

Po nějaké době si zvykla na to, že být partnerkou Jágra zkrátka obnáší další mediální pozornost. Dnes už jí to nevadí a ráda se s partnerem objevuje ve společnosti. I když ne vždy to vyjde, a občas tak musí vyrazit na velkou událost sama.

Vídají se ráno a večer

Dominika je s tím ale podle svých slov smířená. S Jardou na sebe mají vyhrazený čas především ráno a večer a vyhovuje jim to tak.

„Během sezóny to máme nastavené tak, že ráno vždy odjíždí na Kladno, tam zůstává přes den, je i u maminky, večer si jde zatrénovat, takže se potkáváme doma až večer a pak jsme spolu a užíváme si jeden druhého,“ svěřila se Dominika.

Podle serveru Prima Ženy doplnila, že si s Jágrem skvěle rozumí v tom, že každý chce mít svou svobodu. „Během dne si on dělá svoje věci, já si dělám svoje věci, takže bych ani nechtěla, aby byl doma a třeba na mě čekal,“ vysvětlila.

Zdroj: Prima Ženy, Blesk, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články