Dominika Branišová se předvedla na plese v černých šatech. Ty svatební zatím nechystá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dominika Branisova
Zdroj: Profimedia

Partnerka Jaromíra Jágra Dominika Branišová předvedla v Obecním domě na Českém plese velkolepé šaty, účes i líčení. Nejeden mužský pohled se stočil právě k ní, protože ačkoli zvolila tmavší barvu šatů, zářila na celý sál. Na ples ale nedorazila po boku svého partnera, jak mnozí očekávali.


„Po delší době jsem vyrazila s kamarády a Jaromír musel zůstat doma. Má totiž v neděli zápas,“ svěřila se Dominika v rozhovoru pro Aha! Prý ji ale mile potěšilo, že kdyby neměl Jágr povinnosti, rád by s ní na ples zašel.

Možná to řekl i proto, že věděl, že takovou krásku by si měl dobře pohlídat. Pánové se díky Dominice měli celý večer na co dívat a mnohé dámy jistě nestačily skládat komplimenty. Branišové to totiž opravu velmi slušelo.

Kráska s výrazným pohledem

Dominika na ples zvolila černé lesklé šaty, ve kterých odhalila ramena a díky rozparku také své krásné dlouhé nohy. I když byly šaty tmavé barvy, ona působila vesele a pozitivně.

Dominika Branisova

Zdroj: Profimedia

S oblečením sladila i své líčení, zvolila silné černé oční linky a tmavé stíny. Její pohled se tak stal pronikavým a velmi výrazným. Naopak to nijak nepřeháněla s rtěnkou ani s doplňky. Kromě náušnic vsadila jen na nalakované nehty.

Branišová na ples dorazila s vlasy vyčesanými do drdolu, vzhled doplnila drobnou hnědou kabelkou a na fotkách předvedla, že si je sama sebou velmi jistá. Tvářila se totiž ukázkově a fotografové museli mít z jejího pózování velkou radost.

Už přemýšlí o svatebních šatech

Dominika na ples dorazila sice bez Jágra, rozhodně ale ne sama. Měla kolem sebe nejednu kamarádku. Jednou z nich je i návrhářka Zuzana Lešák Černá, s níž už prý řešila i svatební šaty. „Zuzka slíbila, že mi jednou ušije svatební šaty, ale zatím se nic nechystá,“ zasmála se Branišová pro Aha!

Poslední dobou se objevilo také několik spekulací o tom, že by mohla být Dominika těhotná. Podle Extra se jí na to už ptalo pár lidí údajně proto, že začala nosit větší oblečení. Ona ale se smíchem odpovídá, že se asi jenom dobře najedla.

Zdroj: Profimedia, Expres, Aha!, Prima ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články