Dojemný moment pro Daru Rolins! Její krásná dcera září na titulní stránce časopisu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Dara Rolins
Zdroj: Nextfoto

Dcera zpěvačky Dary Rolins roste do krásy. A hudebnice má nyní další důvod na ni být pyšná. Lola se poprvé objevila na titulní stránce časopisu, který ji představil jako obyčejnou dívku a popsal veřejnosti její zájmy a životní styl. Hrdá maminka se samozřejmě s informací hned podělila na sociální síti.

Loni v červenci server Blesk informoval o tom, že po skončení základní školy nastoupila Lola do mezinárodního vzdělávacího institutu na pražské Malé Straně. Škola je velmi prestižní a mamince tak dívka dělá nejspíš svými úspěchy velkou radost.

Nadšení z ní projevila Dara také letos v lednu na koncertě, kde si v O2 aréně zazpívaly bok po boku. Lola totiž zdědila po mamince nejen krásu, ale z části také hudební talent. Zpěvačka ale přiznává, že někdy to s ní není úplně snadné.

Občas dá přednost kamarádům před rodinou

Jako každá dívka ve svém věku je i Lola někdy náladová. To Dara podle Expresu toleruje. Už hůř se ale smiřuje s tím, že někdy nechce její dcera s ní a partnerem Pavlem Nedvědem trávit čas.

„Při pohledu na Lolu mi nedělá problém tolerovat její občasné nálady a stavy, kdy chce být radši sama. Zvykám si i na to, že dává postupně i větší přednost svému světu a svým kamarádům před světem nás dvou,“ vysvětlila zpěvačka.

Pyšná maminka

I když někdy je výchova dcery v pubertě náročná, za každý úspěch své holčičky je Dara velmi ráda. Když se dostala Lola na titulní stránku časopisu, byl to pro ni velký den a s radostí hned dívku pochválila před fanoušky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Pro mě jako pro mámu je tohle další zásadní a dost dojemný moment. Nehledejte za tím moji ani její ambici mít z Loly od zítra modelku. Šlo pouze o nabídku, která se neodmítá,“ vysvětlila Dara na své sociální síti.

V rozhovoru prý byla její dcera představena jako obyčejná dívka. Nikdo nemá snahu ji nijak měnit, stylizovat a přizpůsobovat médiím. To, zda se nakonec stane celebritou a bude ukazovat svou tvář světu častěji, je zcela na jejím rozhodnutí.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Expres, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články