S Darou Rolins v O2 areně vystoupila i její 14letá dcera. Nechyběl ani zpěvaččin expartner Rytmus

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Nextfoto

Už loni v listopadu se moderátor Leoš Mareš prořekl, že chystá Dara Rolins velký koncert v O2 aréně. Zpěvačka následně informaci potvrdila a fanoušci se začali těšit na velkolepou show. A té se také 28. ledna dočkali. Na koncertě vystoupila Dara také vůbec poprvé společně se svou dcerou.

Po letech se na pódiu Dara objevila mimo jiné také s raperem Rytmusem. Nejen z jejich společného vystoupení návštěvníci koncertu šíleli. Ve vyprodané O2 aréně se Dara dočkala dlouhých potlesků a nafanoušcích bylo znát, že jsou nadšení.

„Děkuji vám. Ještě jsem se z toho všeho nevzpamatovala. Non stop si v hlavě promítám ty nejlepší okamžiky toho večera,“ uvedla hudebnice na svém instagramu.

Tam také sdílela snímek se svou dcerou a zdůraznila, že právě vystupování po jejím boku bylo pro ni velkým okamžikem.

Před vyprodanou arénou a bez stresu

Lola už dávno není malá holčička. Daře roste před očima a stala se z ní pohledná slečna, od které brzy bude muset odhánět nápadníky.

Dceru má zpěvačka s muzikantem Matějem Homolou. Jejich vztah se rozpadl, když byla holčička ještě malá.

Lola své hudební nadání zdědila po tatínkovi i po mamince a už ve svých 14 letech se nebojí vystoupit před obrovskými davy fanoušků. Ve vyprodané O2 aréně předvedla vynikající výkon.

Laura má na svůj věk poměrně vyspělý hlas a mnoho lidí nejspíš překvapilo, s jakou jistotou a sebevědomím dokázala na jevišti vystoupit. Její maminka na ni může být právem hrdá.

Nebyla v tom sama

Dara na koncertě vystupovala po boku mnoha celebrit. Kromě její dcery a Rytmuse se na pódiu objevila například Monika Bagárová. Na obrazovce byla v jednu chvíli dokonce promítnuta vzpomínka na Karla Gotta. Nechyběl tak ani jeden z nejslavnějších hitů Zvonky štěstí.

Koncert byl uspořádaný ku příležitosti Dařiných 50. narozenin. Zpěvačka celou dobu sršela obrovskou energií a její věk by jí tak tipl málokdo. Velkolepý koncert si podle všeho užila přesně podle svých představ a fanoušci, kteří dorazili, rozhodně nelitovali.

Ačkoli už delší dobu žije Dara v Praze, jako rodilá Slovenka má příznivce v obou zemích. Mnoho z nich neváhalo kvůli koncertu dorazit ze Slovenska k nám do Čech.

Zdroj: OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články