Do Anety Langerové se pustili fanoušci kvůli Ukrajině. Odnesla to i moderátorka

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Langerova Aneta
MICHAL ŠULA / MAFRA / Profimedia

Mluvit veřejně o politice je pro umělce vždy tak trochu risk. Své o tom ví například Tomáš Klus a nyní i zpěvačka Aneta Langerová. Ta za svůj postoj k bojům na Ukrajině, který prezentovala v rozhovoru s Barborou Tachecí, dostala od komentujících pořádný „kartáč“. Ušetřena ale nezůstala ani moderátorka pořadu.

Jak jsme psali minulý týden zde, zpěvačka Aneta Langerová navštívila pořad Českého rozhlasu Osobnost Plus, který moderuje Barbora Tachecí.

Na tenkém ledě

Hudebnice se tam mimo jiné vyjádřila k současnému dění na Ukrajině. „S přáteli jsme se o tom bavili a říkali si, že máme chuť jít k hranicím Ukrajincům pomoci. Stát tam a nějak je bránit,“ řekla například v pořadu.

A to stačilo, aby byl takříkajíc „oheň na střeše“. Mnoho komentujících jí začalo okamžitě vyčítat, že se pouští do témat, kterým nerozumí.

Označení husa i vypatlanec

„Tvé skromné vystupování, hloubka tvých textů, krásný přednes tvůj i celé kapely. Jsi tolik obdařená. Važ si toho a prosím, nedělej ze sebe pitomce, zneužitou hloupou loutku. Vykašli se na politiku i Ukrajinu,“ napsala jí podle Expresu jedna z komentujících.

Další reakce už ale byly poněkud ostřejší. „Hloupější husu těžko pohledat…,“ napsal například Jindřich. „Aneto, vyrazte na Ukrajinu. A vezměte s sebou i ostatní vypatlance. Normálním lidem se uleví. A vám také,“ napsal Miroslav.

Nezná jméno hosta

Ušetřena ale nezůstala ani moderátorka Barbora Tachecí. Podle komentářů pod videem na YouTube rozhovor nezvládla a Anetu příliš nutila do politických témat.

„Pěkný rozhovor, Aneta je velmi srdečný, citlivý, upřímný člověk. Škoda, že ji B. Tachecí zbytečně vyloženě tlačila do politických témat, bylo vidět, že jí to není zrovna příjemné,“ myslí si jedna z komentujících.

„Paní Tachecí, je to druhý váš rozhovor s Anetou a stále jste se nenaučila její jméno. Jmenuje se Langerová, ne Langrová. Komolit jméno hosta je přinejmenším neprofesionální,“ dodala ještě paní Kateřina.

Zdroj: Expres.cz, Onlyu.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články