Diana Kobzanová se po dlouhé odmlce ozvala fanouškům. Ukázala jim několikaměsíční dceru

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Diana Kobzanova
Zdroj: Nextfoto

Modelka a moderátorka Diana Kobzanová se už nějaký ten čas v showbyznysu příliš neukazuje. Velmi málo příspěvků sdílí také na své sociální síti. Teď se ale po dlouhé odmlce ozvala a ukázala svým sledujícím fotografii se svou nejmladší dcerou.

Podle Super se dnes bývalá modelka věnuje především rodině. Před několika měsíci přivedla na svět svou třetí dceru, kterou vychovává se svým manželem, hokejistou Michaelem Frolíkem.

Nechtěla plnit sítě baby obsahem

Už po porodu Diana oznámila, že své sociální sítě nebude zaplňovat fotografiemi svého miminka. „Sorry, ale u nás doma jsme všichni pořád normální, ne insta magoři. 3 děti neznamenají, že musíme zas*at veřejné sítě nevyžádaným baby obsahem,“ napsala tehdy.

Poté se na dlouhou dobu odmlčela. Teď se ale na instagramu jedna fotka přece jen objevila. A jak u ní modelka přiznává, i když ji původně chtěla upravit, nakonec se rozhodla ukázat lidem přirozenou krásu sebe i své dcerky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @dianakobzanka

„Říkala jsem si, že trošku poretušuju. Pihy, druhá brada, vrásky. Ale podle mě bych vyretušovala i tu radost ze života. A to by byla škoda. Umělotin tady máte až až, takže ahoj. Jen tak zdravíme s Nelly,“ napsala k nejnovější fotce.

Jméno po sportovní hvězdě

S fotografiemi ani informacemi ze svého soukromí se Diana příliš nesvěřuje. To, že po několika měsících od porodu fanoušky pozdravila a dcerku jim ukázala, je pro mnohé proto div.

S něčím se ale přece jen v minulosti svěřila. Uvedla, že Nelly dostala jméno po slavné americké golfistce českého původu. „Naše třetí holčička se jmenuje Nelly, jméno vybraly naše starší holky po jejich oblíbené Nelly Korda,“ cituje slova Kobzanové server Extra.

Zdroj: Instagram, Super, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články