Diana Kobzanová po porodu 3. dcery nebude plnit sítě baby obsahem. U nás doma jsme všichni normální, ne insta magoři, napsala

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Diana Kobzanova Michael Frolik
Zdroj: Nextfoto

Dianě Kobzanové se podařilo utajit celé těhotenství, stejně jako u dvou předchozích dcer. Otcem dcery Nelly je partner Michael Frolík, který to ale k porodu nestihl. Fotku dcery sice Diana zveřejnila, ale celou situaci využila k tomu, aby se obula do bulváru a v podstatě i urazila fanoušky.

Diana má s hokejistou Michaelem Frolíkem již dvě dcery – Ellu a Lily. Nejdříve pár fotek na sociální sítě přidávala, ale před třemi lety je vypnula. Fanoušci tak mohli rodinku vidět jen občas na Frolíkově profilu.

„Nebudu tvrdit, že bych třetí dítě nechtěl. Dokázal bych si to představit, že bychom zapracovali na chlapečkovi, ale moje polovička se na to moc netváří a já hlavně asi kluky dělat ani neumím, takže je velká pravděpodobnost, že by to byla třetí holka,“ prohlásil Frolík po narození dcery Lily. Ukázalo se, že měl pravdu.

Předčasný porod

Diana díky tomu, že žije v cizině, nemá problém utajit celé těhotenství před fanoušky z Čech. A tak se o jejím požehnaném stavu svět dozvěděl až ve chvíli, kdy se roztomilou dcerou pochlubila na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

Třetí dceru rodiče pojmenovali Nelly a narodila se 9. března. Tatínek u porodu nebyl, ale jak Diana vysvětlila, důvodem nebylo to, že by u porodu být nechtěl, ale protože porodila dříve, než měla termín.

„Aby bylo jasno, manžel by u plánovaného porodu byl, bohužel to kvůli předčasnému neplánovanému porodu nestihl. Froldovi jsem řekla, ať v této nejdůležitější části sezony zůstane s týmem a pomůže k nejlepšímu výsledku v play off. Tatínka si užijeme, až splní klubové povinnosti,“ napsala k fotce malé dcery.

Následně ještě sdílela fotku bříška, ale hned poté již avizovala, že se opět chystá instagram vypnout. Předtím si ale rýpla do bulváru a fanoušků.

Hezký zbytek týdne, otravní fanoušci

Celebrity většinou využívají instagram k tomu, aby byly v kontaktu se svými fanoušky a také k poměrně slušnému výdělku. Diana se rozhodla jít jinou cestou a instagram vypnula.

Zaktivovala ho jen proto, že se dle ní začaly šířit nějaké nepravdy o tom, proč Frolík nebyl u porodu. Aktuálně ve svých stories napsala poměrně drsný vzkaz jak svým fanouškům, tak bulváru.

„Omlouvám se všem za strohou zprávu, ale čím kratší a stručnější, tím míň sraček v bulváru. Účet zase vypnu, jak to bude možné. Hezký zbytek týdne,“ zní první ze vzkazů napsaný na černé obrazovce bílým písmem.

Hned poté následovala ještě rýpavější zpráva, napsaná stejným stylem.

„Anebo všichni bažíte po fotce v síťovaných spoďárách s vložkou v nemocničním zrcadle s podrobným popisem ‚jak se rodí děti‘“? Sorry, ale u nás doma jsme všichni pořád normální, ne insta magoři. 3 děti neznamená, že musíme zasírat veřejné sítě nevyžádaným baby obsahem. Hezký zbytek týdne,“ zní poslední vzkaz.

Fanoušci tak musí být z Diany pěkně zmatení. Nejdříve si instagram zapne, aby se pochlubila dcerou. A poté se jim v podstatě vysměje, že by chtěli další fotky.

No tak alespoň, že jim dvakrát popřála hezký zbytek týdne. Jinak je vidět, že moc slušnosti a pokory ke svým fanouškům nemá.

Zdroje: Instagram, iDNES, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články