Děti Zuzany Belohorcové na sebe nedají dopustit. Na jejich sourozeneckou lásku je hrdá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zuzana Belohorcova
Zdroj: Foto CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Slovenské moderátorce Zuzaně Belohorcové je 47 let. Kromě své práce se velmi aktivně věnuje také sdílení příspěvků na instagramu, kde se lidem velmi často chlubí se svým soukromím. Jeho součástí jsou také dvě děti, které hrdá maminka vychovává.

Dcera Salma a syn Nevio spolu velmi dobře vycházejí. Maminka z nich má jenom radost a nestíhá se sama podivovat nad tím, jak jí rychle rostou před očima.

Nejlepší kamarádka

Svou dceru Salmu Zuzana rozhodně nezapře. Holčička se jí s přibývajícím věkem čím dál více podobá. Blond vlasy a rysy v obličeji ale nejsou to jediné, co mají společné.

Moderátorku s její dcerou pojí také řada společných zájmů. S oblibou tak říká, že Salma není jen její dcera, ale rovnou nejlepší kamarádka. Už nějaký čas ale Zuzana u dívky pozoruje nějaké ty náznaky puberty.

„Já ji kontroluju samozřejmě. Zprávy jí nečtu. Ani se nedají nijak zablokovat, ona komunikuje pouze s těmi lidmi, které sleduje. Samozřejmě to ale musíme kontrolovat jako rodiče, žijeme v moderní době. Ale na druhou stranu jí nic nezakazujeme, protože zakázané ovoce chutná nejvíc,“ uvedla moderátorka pro Extra.

S bratrem si skvěle rozumí

Velkou radost má Zuzana z toho, že si Salma rozumí s mladším bratrem Neviem. Jeden na druhého nedají dopustit. Je to vidět i na posledním příspěvku, který na sociální síti moderátorka sdílela. Na fotce se její děti láskyplně objímají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

„Moje všechno. Salminka & Nevinko, sourozenci, kteří nedají jeden na druhého dopustit a v každé situaci stojí při sobě, aby se vzájemně podpořili. Jsem za ně velmi vděčná a šťastná,“ napsala dojatá Belohorcová k fotce.

Snímek doprovází ještě video, v němž je vidět, že Nevio je chlapec plný energie, který nemá problém si uprostřed ulice zatancovat. Objetí své už trochu rozvážnější sestry ale přesto nikdy neodmítne.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Extra, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články