Děti na sociální sítě nepatří, říká Plačková. Její půlroční syn má přesto 102 tisíc sledujících

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zuzana Plackova
Zdroj: Profimedia

Zuzana Plačková je na instagramu velmi populární. Dalo by se říci, že je královnou této sociální sítě. A doma už si pomalu vychovává malého prince. Dionovi je totiž teprve půl roku, už má ale na instagramu přes 100 tisíc sledujících.


Podle jejích slov děti na internet nepatří. Na druhou stranu ale sdílí se synem celou řadu fotografií, a založila mu dokonce jeho vlastní profil. Tak jak to tedy ve skutečnosti je?

„Myslím, že děti na internet nepatří, ale v mém případě se tomu samozřejmě nedá vyhnout,“ hájí se influencerka, která už v jednom měsíci syna navlékla do obleku, aby měl na sociální síti elegantní fotografie. Naposledy ho pak ukázala lidem nedávno v peřinkách a s dudlíkem v puse.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Nebyl záměr mu vytvořit profil

Kromě samotné Zuzany Plačkové mohou lidé sledovat na instagramu chlapce Diona. Jeho profil je sice soukromý a přístup k fotografiím a videím mají jen schválení uživatelé, těch je ale už přes 102 tisíc.

„Nebyl záměr vytvořit profil jemu, ale jeho dětské kosmetice,“ vysvětlila instagramová hvězda pro slovenský server Žena Sme. Dodává, že na sociálních sítích se snaží syna spíše chránit a nikdy neukazují s manželem jeho tvář.

Chrání ho před zlem

„Ve světě je přemnožené zlo. Syna přirozeně chráníme,“ pokračuje Plačková. O tom, že internet, a především pak sociální sítě, jsou zlem, se přesvědčila ona sama. Když totiž byli s manželem obviněni ze založení, zosnování a podporování zločinecké drogové skupiny, dočkala se na nich velké kritiky.

Poté, co bylo obvinění staženo, vzkázala lidem, že jim jejich zlá slova odpouští. Prošla si kvůli nim ale nejspíš peklem. „Odpouštím vám všem ty hnusné řeči a konspirace, které jste nám v posledních měsících věnovali,“ řekla podle serveru iDNES.

I něčeho takového by chtěla svého syna v budoucnu ušetřit. Rozhodně by byla nerada, kdyby se kvůli některým lidem stal obětí psychického týrání. Jak ale sama říká, je to její syn. Takže ho možná některé věci čekají, ať chce, nebo nechce.

Zdroj: Expres, Extra, Žena sme, OnlyU, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články