Zuzana Plačková si z trestního stíhání nic nedělá. Na svátky si odletěla do Mexika

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zuzana plackova
Zdroj: Profimedia

Zuzana Plačková je hvězdou slovenského Instagramu, to ale není jediný důvod, proč se o ní v současné době hovoří v médiích. Společně s manželem René Strauszem jsou na Slovensku trestně stíhání kvůli drogovému skandálu. Zdá se ale, že si s tím hlavu nelámou.

Obvykle když má někdo problémy s policí, snaží se je řešit a je na něm znát nějaký stres. U Plačkové to ale zřejmě neplatí. Ona i její muž si na svátky odletěli do Mexika, kde si užívají pohody a vůbec je netrápí, co se o nich píše nebo že jsou trestně stíhaní.

Pár sdílí na sociálních sítích jednu vysmátou fotku za druhou, ukazuje fanouškům, jak si užívá své lásky a luxusu v zahraničním resortu, a ani trochu nepřemýšlí o tom, zda budou mít v souvislosti s drogovou aférou nějaké problémy.

Policejní razie

Pár byl obviněn z přechovávání drog poté, co u něj doma byly objeveny během policejní razie. Mnoho důkazů navíc naznačilo, že kromě přechovávání drog dvojice s tímto zbožím také obchoduje. Jsou proto oba vyšetřováni. Jaký trest je nakonec čeká, zatím není jasné.

Nicméně jsou stíhaní na svobodě, a manželé proto nemají důvod se nějak omezovat. O svátcích se jednoduše rozhodli užívat si pohody a klidu, nestresovat a nenechat se ničím zaskočit. Právě jejich ledový klid ale přivádí mnoho fanoušků do varu.

Mnoho lidí si myslí, že by se měli Plačková i její muž spíše stáhnout do ústraní, nepředvádět se a spolupracovat s policí. Jenomže to pár nemá v plánu. Naopak se rozhodl využít veškerých možností, které má, a mnoho lidí tak neví, jak se k celému tématu má vlastně postavit.

Cestují ve velkém

Manželé rozhodně penězi nešetří a užívají si svobody, která podle slov některých lidí nebude věčná. To jsou ale jenom spekulace a předbíhání. Pravdou ale je, že do cestování se pustil pár v poslední době ve velkém. Začal Dubají.

Po návratu ze Spojených arabských emirátů si partneři užili pár dní na Slovensku a opět vyrazili za hranice. Pár dní před Štědrým dnem odcestovali do Mexika, kde si v současné době užívají pobytu v luxusním resortu Kanan Hotel & Spa. Podle Blesku tu noc vyjde zhruba na 20 000 korun.

Jak si budou užívat, až se konečně rozhodně o tom, jaká je jejich role v drogovém případu, a rozdají se tresty, to se teprve uvidí. Už teď je ale jasné, že po aféře změnila na Plačkovou celá řada fanoušků názor, a i když ji někteří stále podporují, mnoho lidí ji nemůže přijít na jméno.

Zdroj: Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články