Denisa Pfauserová bude mít holčičku. Oslovuje ji i nadále „Bublinko“

od Šárka Cvrkalová
1 minuta čtení
Denisa Pfauserova
Zdroj: Nextfoto

Teprve na začátku tohoto měsíce Denisa Pfauserová prozradila, že čeká miminko. Spekulace o jejím těhotenství se objevily už loni před Vánoci, dlouho ale pravdu skrývala. Ačkoli nejprve říkala, že pohlaví dítěte si nechají s manželem nějaký čas pro sebe, teď prozradili, že se jim narodí holčička.


„Jsem v pátém měsíci, termín mám v polovině června,“ potvrdila na začátku měsíce Pfauserová redakci Super. Někteří lidé si myslí, že otěhotněla se svým novým partnerem příliš brzy po rozchodu se svým předchozím.

Většina sledujících se ale shodla na tom, že těhotenství herečce přejí. Mnoho z nich pak netrpělivě čekalo, až jim Denisa prozradí, zda se jí narodí chlapeček, nebo holčička. A teď se konečně dočkali. Pár světu oznámil, že čeká dcerku.

Z Bublinky je dcera

Ještě před pár týdny říkala Pfauserová svému miminku „Bublinko“. „Ještě tě neznám a vím, že tě miluju víc, než jsem vůbec schopná. Nikdy ti nepřestanu být vděčná, že sis nás vybralo za rodiče,“ napsala tehdy.

Teď už může své děťátko správně oslovovat. Fanouškům představila na sociální síti video, ve kterém odhalila pohlaví miminka. Z velkého balónku po propíchnutí vyletěly růžové konfety, všem je tak jasné, že to bude holčička.

Oslovení Bublinko se ale očividně ujalo, protože v něm Denisa pokračuje i po odtajnění pohlaví miminka. „Ahoj Bublinko, tak doufám, že se na své švihlé rodiče těšíš, protože my na tebe už neskutečně!“ napsala nastávající maminka k příspěvku.

„Milovali bychom tě úplně stejně, i kdybys byla to druhé pohlaví. Člověk se jen vlastně se svým potomkem trochu vrací do svého vlastního dětství,“ uvedla Denisa.

Pár sledujících bylo ze začátku zmateno, protože jim přišly konfety bílé. V komentářích je herečka ujistila, že jde skutečně o růžovou a miminko bude holčička. Jak ale několikrát podotkla, důležité je, aby bylo dítě zdravé.

Zdroj: Instagram, Blesk, OnlyU, Super

Autor:  Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články